Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Katona akarok lenni. Jó...

Kertitörpe01233210 kérdése:

Katona akarok lenni. Jó katonai sulikat tudtok?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok gimnáziumba járok.A gimiben mindenki szeret és mindenkivel jól elvagyok,senkivel se vagyok rosszba de sose szerettem a sulit.Minden évben pótvizsgára kell mennem hiába tanulok rendesen a tanárok nem szeretnek pedig odafigyelek órán és mindig jól teljesitek.De mindig is éreztem hogy a katonaság nekem való.Több tanár is javasolta hogy katonai suliba kéne mennem mert jól teljesitek erőléti vizsgákon jó a problémamegoldó képességem.Csak nem tudok jó katonai sulikat? kérlek titeket minél hamarabb válaszoljatok.A válaszokat nagyon megköszönném.Ja és 10-ik osztályba járok.

2014. jún. 4. 17:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

9/10 én is kétszer próbáltam meg az altisztit elsőre 248 pontom lett másodikra 259 pont '-.-..... 1 pont....

Az iq tesztről meg csak pletykaként hallottam szerintem eléggé nehéz volt és az idő is kevés volt rá pedig elötte nagyon sok iq tesztet megcsináltam de azok ehhez képest semmik voltak

ui. a második alkalommal afganisztánba készülő katonákkal voltam együtt fizikai, nekem mint civil minimum 260 pontot kellett teljesíteni, nekik mint katonák akik háborús övezetbe mennek szintén 260 pont volt a minimum......... mondjuk mentségükre legyen becsületesen lenyomták a 320-330 pontokat csak azért durva hogy a minimum ponthatár ugyan annyi és az egyik katona 261 ponttal ment át és mehetett ki misszióba.....

2014. jún. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:D tényleg sokat segitettetek.ja és amúgy nem koxolok csak napi 2-3 órát gyúrok :D
2014. jún. 4. 20:46
 13/15 anonim ***** válasza:

#11

Nem bántásból de 260 pont azért nemolyan sok... :D Nálunk akik tényleg rendesen készültek rá és nem vették fél vállról 280 felett teljesitettek. (nekem 304 lett)

Velünk is volt 1 KFOR-os és tényleg vicces hogy épp hogy 260 pontja meglett katonaként.... megmosolyogtató.. :)


Az IQ teszt egyébként nem olyan nehéz. Legalábbis nekem nem tünt annak.

2014. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
az idő volt rá kevés, hát a 260 pont azért szerintem már húzósabb de az NKE 240 minimum ponton azért kiakadtam, tényleg aláírom vannak jó NKE-ek akik mint te is akik jól teljesítettek de nagyon sokan kiestek pedig aki már a 240 pontot sem éri el....
2014. jún. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hát speciel én úgy voltam/vagyok vele hogy aki 240 pontot nem éri el, az megérdemli hogy kiessen mert nem készült rá eleget.

Annyival kisebb lesz a ponthatár amennyivel kevesebb a jelentkezők száma... :)

2014. jún. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!