Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Üdv, milyen katonai bakancsot...

Üdv, milyen katonai bakancsot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Olyan kéne, ami bírja a középhegységeket itthon. Amiben el lehet menni ilyen 1-2napos túrákra. Jó arra a Haix? Vagy valami mást ajánlanátok? Katonai helyett kifejezett túrabakancs is jó lenne, ha egyszerű felépítésű és bokszolható.

#turizmus #honvédség #katonaibakancs
2014. jún. 4. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:

erőnlét függő, acélbetétes, nehéz- könnyített téli tavaszi, időjárás függő is szerintem kinek mennyire fázik a lába, én az ipoly hungary bakancsait használom, lényegében egy magyar haix kopi, [link]

szerintem kifejezetten jó, nem vagyok az a fázós típus télen nem fáztam benne most nyáron sem annyira meleg az átlag bakancsokhoz képest, szerintem kénylemes és könnyű is de ugyanakkor fogja a bokát és mégsem papír az egész talpa én nagyon meg vagyok vele elégedve


a másik bakancs amivel sok tapasztalatom van az ez a bundeswehr bakancs : [link]

a bakancs lényegében elpusztíthatatlan, nagyon masszív acélbetétes a bokát nagyon fixen tartja jól szigetel viszont szerintem télen mocskosul hideg ezen kívül nehéz mint a roseb de hegymászáshoz meg sziklásabb terephez én inkább ezt vinném mert ez jobban fogja a bokát

2014. jún. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2014. jún. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

tegnap 22:03 Köszi, az a magyar még tetszik is.


ma 12:19 És azok jók?

2014. jún. 5. 14:31
 4/4 anonim válasza:
Bundeswehr, Swat, Haix, túrabakancsból sokféle jó Olang,Lowa,Hanwag, La Sportiva
2014. jún. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!