Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek is a mostani...

Szerintetek is a mostani Amerikai-Orosz helyzet a harmadik világháborúhoz vezethet?

Figyelt kérdés

Mostanában sok arról szóló híreket látok, hogy WWIII így meg úgy. Tudom, hogy ez csak a média meg minden hülyeség de ti tényleg belegondoltatok, hogy lehetséges lenne e egy harmadik világháború kirobbanása?

Mármint olyan indokbol is ki lehetne robbantani, hogy a csődből kilábalhassanak az országok, ugyebár az előző nagy világválságból is egy háborúval láblatunk ki.

Szélsó oldali nézetekre nem vagyok kiváncsi, pl: "Az Amerikaiak le akarták rohanni Ukrajnát csak az olaj miatt"-"Nem, mivel oroszország akarja az olaj lelő helyeket visszafoglalni"

(Na hát ilyen kommenteket hanyagolhatjuk)



2014. aug. 4. 14:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Nem vezethet.


Voltak esemény 1945 óra, amikor sokkal valószínűbb volt, hogy újabb háború lesz.De mégis lecsitult mindkét fél.

2014. aug. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
események*
2014. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nem! A fantáziálás és rémhírkeltés helyett a politikai és gazdasági helyzet alaposabb tanulmányozását javasolnám. Némi történelmi ismeretekkel megfűszerezve.
2014. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem magam találtam azt ki, hogy a válságbúl háborúval lehet a "legkönyebben" kilábalni. De ha te úgy gondolod, hogy ez nem így van nekem az se baj.
2014. aug. 4. 14:54
 5/24 anonim ***** válasza:
79%

És lesz III. világháború?

És ha nem lesz III. világháború, akkor miért nem lesz III. világháború?

És a palesztin-izraeli konfliktusból lehet 3. világháború?

És mikor lesz a 3. világháború?

Szerintetek lesz III. világháború?

Az ukrán-orosz konfliktusból lesz 3. világháború?

Ami most történik Ukrajnában, abból lesz III. világháború?

Az ISIS 3. világháborút robbant ki?

A zsidók robbantják ki a III. világháborút vagy Putyin csinál 3. világháborút?

És a harmadik világháború az a harmadik világháború?

2014. aug. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Oké... Nem tudom, hogy ezzel mire célzol, na de mindegy. Azt volt a kérdés, hogy szerintetek mennyi a lehetőség arra, hogy a mostani orosz-amerikai konfliktusból lehet e háború?!
2014. aug. 4. 14:57
 7/24 anonim ***** válasza:

Nem kérdező, nem gondolom, hogy te találtad ki, tudom, hogy sokan beszélnek hülyeségeket.

Kettőnk között mégis az a különbség, hogy én nem gondolom, hanem tudom, hogy nem lesz, ezért békében élek és (ettől) jól érzem magam, te viszont félsz, különben nem kérdezősködnél erről.

2014. aug. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Most lehet, hogy mindenki egy szemét aljas parasztnak fog nézni, de inkább izgatott vagyok, hogy mi lesz ez után, mint, hogy félnék.(Ez mondjuk lehet, hogy azért van mert a világ végén élek, amit szerintem az összes nagyhatalom leszar-Ausztrália)

Amúgymeg ha belegondolsz, háborúba az országok rohatt sokat költenek fegyverekre, harci felszerelésre, ami sok pénzel jár ami fellendíti az adott ország gazdaságát. (De hát ez csak addig műkodik amig a felvásárolt "cucc" használatban van, és folyamatosan újat és újat kell venni)

Ez az ÉN véleményem, nem kell velem eggyet érteni.

2014. aug. 4. 15:10
 9/24 anonim ***** válasza:

Dehogy fél, egyáltalán nem fél.

Egy unatkozó tiniről van szó, aki már alig várja, hogy valami háború legyen errefelé is, mert valami izgalomra vágyik és azt hiszi, hogy olyan lenne ez is, mint a COD.

2014. aug. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Ja, szóval Ausztráliában élsz.

Megmondanád, hogy miért is olyan rossz ott neked?

Annyira unalmas?

2014. aug. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!