Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek is a mostani...

Szerintetek is a mostani Amerikai-Orosz helyzet a harmadik világháborúhoz vezethet?

Figyelt kérdés

Mostanában sok arról szóló híreket látok, hogy WWIII így meg úgy. Tudom, hogy ez csak a média meg minden hülyeség de ti tényleg belegondoltatok, hogy lehetséges lenne e egy harmadik világháború kirobbanása?

Mármint olyan indokbol is ki lehetne robbantani, hogy a csődből kilábalhassanak az országok, ugyebár az előző nagy világválságból is egy háborúval láblatunk ki.

Szélsó oldali nézetekre nem vagyok kiváncsi, pl: "Az Amerikaiak le akarták rohanni Ukrajnát csak az olaj miatt"-"Nem, mivel oroszország akarja az olaj lelő helyeket visszafoglalni"

(Na hát ilyen kommenteket hanyagolhatjuk)



2014. aug. 4. 14:40
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Haver, te elég sokat szívhattál. Ki mondta, hogy mekkora nagy buli lenne egy háború? Had idézzem szavaimat "inkább izgatott vagyok, hogy me lesz ezután" ami alatt nem azt értettem, hogy "kurvvaó háború lesz, előkapom a levegősűrítésű kispisztolyom és gyorsan lelövöm a szomszédot, úgy se fog senkinek se feltünni".

A mi lesz ezután alatt az elkövetkezendő politikai lépéseket, illetve megnyilvánulásokat értettem.

2014. aug. 4. 15:18
 12/24 A kérdező kommentje:
Annyira szeretem amikor kiforgatják a szavaimat. :)
2014. aug. 4. 15:19
 13/24 anonim ***** válasza:

Az USA majdnem belerokkant a II. világháborúba. Az emberektől kértek adományokat.


És ahogy Albert Einstein mondta:"Nem tudom milyen fegyverekkel fogják a III. világháborút vívni, de a IV. botokkal és kövekkel."


Ez most arról szól kinek nagyobb a "farka" című előadás.

Ha atombombát vetnének be, mindenki szívna miatta. Teljesen mindegy ki hol lakik.

USA nem keveredik háborúba, mert a Kína a gazdaság 40% finanszírozza. Azt a pénzt egyből kivenné Kína háború esetén, mert Kína a ruszkikkal haverkodik leginkább. Az USA egyből el is vesztené a háborút.

Most egy újabb hidegháború lesz, a ruszkik elszigetelődnek az EU-tól, már a lengyel mezőgazdasági termékeket importját is leállította.


Semmi nem lesz, ha meg igen, mind meghalunk :D ennyi.

2014. aug. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

"Annyira szeretem amikor kiforgatják a szavaimat. :)"


Kérdező, ezzel most beigazolódott, amit a dél-koreai orángután-pápuák megálmodtak: te azt akarod hogy kitörjön a 4. világháború. Ezt azért nem gondoltam volna rólad. Meg kiforgatni mások béltartalmát a kérdéseiddel... azért ez nem semmi.

2014. aug. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Igen ahhoz. Mi máshoz vezethetne még?
2014. aug. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Annyira csak nem hülyék az amerikaiak, nukleáris fegyverekkel elpusztítanák az élővilágot.
2014. aug. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Minden napra jut minimum 3 világháborús kérdés komolyan nem értem miért kell egy héten hatszor feltenni.
2014. aug. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Szerintem az oroszok meg fogják szerezni azokat a területeket amik kellene nekik, nem fogják végignézni, ahogy az ukrán hadsereg bombázni kezdi a felkelőket az amerikaiak pedig nem avatkoznak be.
2014. aug. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

13#as

elmagyaráznád az USA mért rokkant majdnem a 2.vhba bele?

A Marshall terv mi volt akkor?

2014. aug. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Kérdező egy picit el agy tévedve, a háború korántsem jó biznisz. És miből gondolod, hogy megélnéd a végét? Tegyük fel, hogy lenne, tartana mondjuk 5 évig, utána talpra állás meg helyreállítás vagy 10 évig egyáltalán nem tűnik izgalmasnak.

De nem lesz világháború ne aggódj, mindenki veszítene rajta, és manapság olcsóbb és gyorsabb pusztán gazdasági eszközökkel "háborúzni", legalábbis nekem ez a véleményem.

2014. aug. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!