Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Eligazítást kérnék, hogyan...

Eligazítást kérnék, hogyan kerüljek be az amerikai hadseregbe?

Figyelt kérdés

Jelenleg 15 éves vagyok 170 cm, 62kg. Tanulás nem megy, nem is szeretem, nem is fogok (csak amennyit muszáj). Unalmas, monoton munkákat pedig nem akarok végezni, főleg nem minimálbérért.

Amerikai állampolgárságom van, érettségit leteszem, és addigra már lesz angol alap vagy felsőfokúm.

Úgy hallottam nem csak tengerészgyalogság van, hanem más is az Amerikai katonáskodáson belül.

Szóval, ha odamegyek 18 évesen, megkeresem hol lehet jelentkezni, és átmegyek a fizikai teszten, akkor már másnap, vagy pár nap múlva kezdhetek is?



2014. aug. 12. 20:28
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm utolsó, most már mindent megértettem! Ezek a locatorok csak amerikai irányítószámokkal működnek, szóval sokat nem érek velük. Köszönöm mindenkinek, más kérdéseket elintéztek egy: "Ne meny katonának te semmirekellő hülye" hozzászólással :D
2014. aug. 13. 21:55
 22/26 anonim ***** válasza:
Ezek a locatorok csak amerikai irányítószámokkal működnek, szóval sokat nem érek velük. - dehat az amerikai hadseregbe csak AMERIKABAN tudsz belepni.... mi ertelme lenne fenntartaniuk egy toborzo irodat Pesten peldaul?????
2014. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Hogy ne kelljen elutaznom egy másik kontinensre, ha fenn áll az esélye, hogy blindre megyek. Ha nem is Pesten, de lehetne az EUba 1db. De köszi, legalább ha kiutazok megtalálom.
2014. aug. 13. 23:25
 24/26 anonim ***** válasza:

mazlid van, mert Nemetorszagban talalsz ilyet:

[link]


De kicsim, legyen mar annyi tokosseg benned, hogy hasznalod a guglit!

2014. aug. 14. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

"Az USAREC jelenleg érvényben levő általános rendelkezéséi: az amerikai fegyveres erők tagja lehet minden 17-34 éves USA állampolgár, vagy érvényes tartózkodási engedéllyel rendelkező külföldi."

Még nagykorúvá válásom előtt, vagyis 17 évesen is beléphetek?

2014. aug. 16. 23:54
 26/26 Salamon Bálint ***** válasza:
Tanulni a seregben is kell. Navigáció, kommunikáció, egy csomó eszköz, eljárás és szabály ismerete....
2014. aug. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!