Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Le kell vágni a hajam ha...

Le kell vágni a hajam ha katonalany szeretnek lenni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 22. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem kell.

Vannak hosszú hajú katonanők, viszont általában összefogva hordják a hajukat.

2014. aug. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszöntem! :)
2014. aug. 22. 18:38
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Kedves kérdező, remélem nem vagy egy olyan lány, aki katonának akar menni, és közben ez számít neki?
2014. aug. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nem, viszont szoros kontyba kell összefogni, nem eshet szét. Milyen hosszú?
2014. aug. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen le.
2014. aug. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Én úgy tudom, hogy amikor besoroznak akkor le kell vágatni, de nem nullásra, hanem elég ha fiúsan rövidre van vágva és hátul fel van nyírva.
2014. aug. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

amikor "besoroznak" ami egyébként a bevonulás és az alapkiképzés kezdete, sem kell levágatni.

Én most fogok bevonulni hétfőn, és a lányoknak egyedüli kitétel hogy kontyba a bocskai alatt legyen a haj.

2014. aug. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló, normális választ kértem:)

Igenis számít, mert már rég óta növesztem es már a fenekemig ér. Szeretnék katona lenni. Úgy hogy közben a hajam is megmaradjon.

17/L

2014. aug. 24. 01:08
 9/10 anonim ***** válasza:

Itt válaszolok a kérdésedre amit levélben írtál:

Bár nemtom mit nemlehetett érteni rajta. :)


Tehát kontyba kell összefogni a fejeden, hogy beférjen a bocskai alá = BOCSKAI SAPKA, ez a fejfedő amit viselsz a nap 80%-ban ha nem terepen vagy.


Lehet próbálgatni otthon. Ha neked befér a kontyba kötött hajad egy sapka alá úgy h normálisan álljon, (nem lóghat ki alóla) akkor megmaradhat a derékig érő hajad. Ellenben valamennyit vágatnod kell belőle!

2014. aug. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van, aki a "G.I. Jane" érzés kedvéért (meg persze praktikus okokból) letolja a haját ilyenkor. De amúgy ez nem kötelező.
2018. febr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!