Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
15 éves srác vagyok és még mindig nagyon tisztelem a katonákat és felnézek rájuk. Ez nem kisfiús dolog? Nagyon tetszik a bátorságuk, elszántságuk, keménységük, kitartásuk.. Leginkább az amerikai hadseregre nézek leginkább fel.. Ez nem gáz egy kicsit?

2014. nov. 24. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Kisfiús dolog lenne a honvédő embereket tisztelni? Hát....
2014. nov. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak mindenki avval jön, hogy kisfiús vagyok mert csak a kisfiúk rajonganak annyira a katonákért..
2014. nov. 24. 15:35
 3/10 anonim ***** válasza:

Szard le őket.

És akkor én mit mondjak? Kb. ugyan annyi idős vagyok mint Te, és szeretnék a Honvédségbe kerülni :)

2014. nov. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:) Ha kitörne egy esetleges háború akkor úgydondolom, hogy akik most nem tisztelik a katonákat.. a háború folyamán tisztelni fogják őket, és megtudják, hogy milyen fontosak is egy nemzetnek!
2014. nov. 24. 15:42
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Elmondanám,hogy ha háború lenne rengeteg össze fos.á magát és úgy eltűnne, mint vadmalac a búzába.Csak a pénzért csinálja a katonásdit.
2014. nov. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezek a lehető leggyorsabban menekülnének az országból, pont nem érdekelnék őket a katonák :(
2014. nov. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Más dolog a rajongás és a tisztelet.
2014. nov. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szép dolog, hogy tiszteled a őket, de ne hidd azt hogy háború lesz ahol fegyverrel fognak lövöldözni a magyar katonák. 2014 van, a NATO és az EU miatt szinte elképzelhetetlen a dolog, ráadásul nincs is semmink ami miatt valaki megtámadna minket.
2014. nov. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Csak a pénzért csinálja". Hát persze, mert rongyosra keressük ám magunkat, és a munkánk egyébként is csak móka és kacagás...
2014. nov. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Amerikai hadsereg? Az csak divat hadsereg. Ne rájuk nézzél fel. Vannak sokkal keményebb katonák is a világon csak azokat nem reklámozzák. Az amcsik csak agyon reklámozott katonák. Vietnamot is el bukták a 2.VH-ba is csak akkor kapcsolódtak be amikor már tudták hová kell állni. Ha akkor hadsereg egy kicsi iszlám államot miért nem tudnak porig rombolni? Erről ennyit.
2014. nov. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!