Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Önkéntes Tartalékos regisztrác...

Önkéntes Tartalékos regisztráció után mikor van alkalmassági?

Figyelt kérdés

A kérdésem azokhoz szólna, akik közvetlenül tudnak infót mondani, nem csak cikkeken keresztül...



Szóval egy olyan egyszerű kérdésem lenne, hogy a toborzó irodában miután jelentkeztem önkéntesnek és regisztrációs lapokat kitöltöm stb... mennyi idő után hívnak be várhatóan alkalmassági vizsgálatra? (Csak a felkészülésem miatt kérdezem, mert volt némi eü problémám és pár hónapot pihennem kellett, most kezdtem nem rég újra futni, edzeni stb. és jelentkezni szeretnék, csak attól tartok ha mondjuk jövőhéten jelentkezek, mi van ha behívnak még áprilisban 2-3 hét alatt nem szedem össze magam, kéne 2 hónap nagyjából.)


2015. ápr. 5. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyien gyűlnek össze addig, akinek alkalmasságin kell résztvenni, mert csoportosan szokták levezényelni a dolgot. 2 héttől 1-2 hónapig terjedő intervallumban valószínű.
2015. ápr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha esetleg valaki olvassa, leírom az esetem:


A toborzóban kitöltöttem a regisztrációs lapot (kell minden okmány, személyi, lak., TAJ, adókártya, érettségi bizonyítvány és egyéb bizonyítványok, jogsi ha van, nyelvizsga ha van)


Ezeket beszkennelik, a lapot kitöltöttem és már mondta is a fickó, hgy minden kedden és csütörtökön van Kecskeméten a honvédségi alkalmassági kórházban alkalmassági vizsgálat az önkénteseknek, beírt keddre, ez 12 nap a jelentkezéstől... halasztani 3-4 nappal az alkalmassági előtt van lehetőség. Az alkalmassági lefutása több mint egy hónap, csak utána lesz hivatalos eredmény illetve a későbbi kiképzésről információk.


Nekem egyedül az utazással lesz gondom, mivel Miskolcon lakok, (itt is az állomástól majdnem 1 órára) el kell indulnom hajnali 3-kor, hogy beérjek 9:30-ra kecskemétre... korábban nem is tudok menni.

2015. jún. 3. 14:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló problémáim voltak de nekem már meg van én most a toborzó irodában szenvedek ( már megint ) mert még mindíg nem jött meg az alkalmas minősítés kecskemétről a toborzó irodába pedig már eltelt azóta 1 hónap

Egyébként neked nem mondtak valamit a konkrét kiképzés / bevonulás időpontjáról ?

2015. jún. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!