Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lehetnék e úgy katona, hogy...

Lehetnék e úgy katona, hogy ha korábban volt térdsérülésem?

Figyelt kérdés
Középiskolás fiatal vagyok,szeretnék katona lenni de nem tudom hogy a jelentkezésnél mekkora hátrányom lehet abból, hogy korábban volt műtve a térdem.Az egészségemmel nincs gond se a fizikumommal.
2010. márc. 2. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nincs most problémád vele, akkor igen.

:) De nem sokat értek hozzá, én csak odavagyok a katonai egyenruhákért és a II. VH témájáért. :D

Gondolom, attól is függ, hogy hova akarsz menni. Azt tudom, hogy a fr. idegenlégióban megválogatják az embereket. Javítsatok, ha nem így van. :)

2010. márc. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt tudom, hogy pl.: a tűzoltóságnál a műtéti heg (térdnél) már kizáró ok.

Szerintem ne nagyon reménykedj, de azért próbáld meg.

2010. márc. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem csak a Francia Idegenlégióban válogatják meg az emberek, hanem bármelyik hadseregben.

Katona meg elég relatív, mert lehet felvesznek szakácsnak a Honvédséghez ha szar a térded de jól főzöl, de a KMZ-hez nem hiszem:)

Elmész jelentkezni aztán kiderül.

2010. márc. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Santiego007 válasza:
Dehogy lehetsz,hát gondolkodjál már drága Ricsikém,hát menni alíg bírsz nemhogy itt katonáskodni.ugyan már gyerekek ez az elfogultság nak a határa.Gyógyulj Teso!!:D
2010. márc. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Santiego007 válasza:
Nincs gond a fizikumoddal? Hát ez mekkora hazugság már Ricsi!!!!!!!!!!!!!!!!xdxdxd hogy nem adod meg a lábméreted stb
2010. márc. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!