Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Emelt angol érettségi vagy...

Emelt angol érettségi vagy nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

Hello,


Az altiszti akadémiába való felvételhez elég-e a 60% feletti emelt szintű angol érettségi, ami elvileg egy középfokú (B2) nyelvvizsgával egyenértékű, viszont csak egy záradék az érettségi bizonyítványban, vagy mindenképpen szükséges egy különálló nyelvvizsgapapír megléte?


Légyszíves csak olyanok írjanak, akik pontos információval rendelkeznek erről. A "szerintem" kezdetű mondatokat és a magukat katonai szakértőnek gondolókat hanyagolnám.



2015. júl. 7. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha biztos infót akarsz, miért nem velük veszed fel a kapcsolatot? Küldj nekik mailt vagy telefonálj. Akkor egy csomó időt és hanyagolást megspórolnál magadnak.
2015. júl. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pedig igaza van az elsőnek. Sosem értettem, hogy miért nem a hivatalos intézményektől kérdeznek az ilyenek. Főleg aki felsőoktatásban szeretne tanulni a továbbiakban. Annak főleg illene tudni egy email-t vagy telefonszámot kikeresni.
2015. júl. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A kérdésem előtt voltam toborzóirodában, de ott sajnos elfelejtettem rákérdezni, ők pedig nem részletezték ezt a részt. E-mailt írtam, de sajnos, akármennyire is szeretném hinni, hogy tévedek, de szerintem az illetékes nem értette meg a kérdésemet. Legalábbis nem egészen arra válaszolt amire szerettem volna, de lehet velem van a probléma... mindenesetre ezt felesleges volt leírnotok.
2015. júl. 7. 18:26
 4/7 anonim ***** válasza:
NEM ! Minimum ALAPFOKÚ nyelvvizsga bizonyítványt kell bemutatnod.
2015. júl. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval nem számít, hogy egyenértékű, mindenképp a külön papír a fontos. Oké, köszönöm a választ.
2015. júl. 8. 13:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Így van. Elég nagy hülyeség tudom én is, de lesznek ennél 1000x nagyobb baromságok és fölöslegességek a honvédségnél, ha bekerülsz a rendszerbe, majd megtapasztalod :)
2015. júl. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az, hatalmas baromság. Eleinte nem is akartam utána kérdezni, mert nem gondoltam volna, hogy tényleg így van a dolog. De jó, hogy tisztáztuk... Kösz a választ még egyszer.
2015. júl. 9. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!