Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek miért felesleges...

Szerintetek miért felesleges Mo-nak a hadserege?

Figyelt kérdés

Minden indokot meghallgatok.

Azok, akik hozzám hasonló véleményen vannak és szerintük nem felesleges, NE válaszoljanak. Csak azok írjanak, akik szerint felesleges.


2015. júl. 21. 23:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Drága dolognak tartod,mint ahogy az előbb is írtam a GDP:0,79%át költöttünk a tavalyi évbe a hadseregbe! Ha szerinted nem lenne katonaság,akkor azt a pénzt mire költenék szerinted? Mert hogy korházra,vagy iskolákra biztos nem,max még több stadion épülne! Befizetjük a Natonak na és akkor mire megyünk vele? Ezzel a kvóta rendszerrel nem értett együtt a kormányunk,és mi emberek se már is az Unió a szavazási jogunkat elakarta venni,és pár ország már ki is akart minket bacni! Egyébként is az egyik Nato feltétel az volt hogy fejleszteni kellett belépés után pár dolgot! Ha nem lenne hadseregünk a Natonak miért érné meg minket bent tartani? Mert azt a kevés GDP osztalékot szétosztják több mint 20 ország között vagy te ezt hogy gondoltad?Xd Mert ha meg pár országnak adnád oda azt a pénzt,a másiknak nem tetszene!


Mint ahogy írták többen is a honvédség kell! Lásd amikor a Tisza szintje megemelkedett,vörös iszapnál megállították a további kifolyást,a déli határszakaszt lezárták (Egyébként itt lakom) Ezt csak azért írom hogy régebben több 1000 menekült jött átt egy nap a kis falumban (Ásotthalmon) ! De amikor megépítették a kerítést,és kijöttek a határra (rendőrökkel együtt) akkor már csak pár fő jött át,most már hála istennek pár hete egyel se találkoztam! Pedig erre még gyilkosság is történt még se mondta be a hírek... ! Röviden tömören kell a hadsereg,mert fontos a határvédelembe,katasztrófa elhárításra!

2015. dec. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Talán mert nincs háború?


Mivel Magyarország egy homokszem a világon így erősen kétlem hogy kirobbanthatna egy háborút, és a háborúba kell hadsereg. És mivel a háború szüli a katonákat és nem a katona a háborút így nem tartanám szükségesnek hogy Magyarországon legyen komoly hadsereg.



DE



Viszont a mai migránsáradatnak, terroristaáradatnak köszönhetően nagy szükség volna a sorkatonaságra.

Mikor a keleti pályaudvaron voltam, láttam két terepmintás katonát gépfegyverrel, és biztonságban éreztem magam. Nagyon kártékony dolog a nemzetre nézve a demokrácia és az EU. Régen nem rettegtem, de most félek, a metróba se merek sokszor lemenni ha Pesten járok. Az ilyen gépfegyveres emberkékből több kéne, szóval én is úgy gondolom hogy szükséges a hadsereg, még akkor is ha nincs háború, mert a rendőrségtől sokkal többet ér.



Igen tudom, úgy írtad le hogy csak az válaszoljon aki szerint felesleges, de értelmesen csak így tudtam megválaszolni. Mindennek két oldala van.

2016. máj. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!