Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Egyesek miért hiszik azt,...

Egyesek miért hiszik azt, hogy az a hazafiasság ha fegyvert fognak és más embereket zokszó nélkül lelőnek?

Figyelt kérdés

Számomra az emberi élet szent!

Senkinek sincs joga kiontani!


Teljesen szánalmasnak tartom, hogy még mindig vannak olyan "emberek" ennyi háború és keserűség után is akik azt hiszik, hogy az a hazafiasság, ha én fegyvert fogok és ártatlanokat gondolkodás nélkül legyilkolászok.

Ennek semmi köze a hazafiassághoz!!!

Ez csupán arról szól, hogy az íróasztal mögül néhány milliomos összekapott valamin és ártatlanokkal vitetik el a balhét. Más emberek életét keserítik meg és emberi sorsokat tesznek tönkre csak azért mert néhány milliárdal többet akarnak még.

"Az emberiség ostoba nézetei közül a legostobábbak azok, amelyekkel a jó körülmények közt élők a szegények szokásait kritizálják." Herman Melville


Az igazi hazafiasság az ha engem bárhová vet a sors keze én mindig magyarnak vallom magam és kiállok a nemzetiségemért, hazámért. A végsőkig magyar vagyok, nem számít, hogy áld vagy ver a sors keze én akkor is magyar vagyok és szolgálom a magyar nép érdekeit. Ha én mindenek előtt tartom a magyar nemzet érdekeit és akár vértanú is lennék mint, hogy eláruljam nemzetem. Ha minden tőlem telhetőt megteszek honfitársaimért. Nem számít, hogy Magyarország milyen velem vagy, hogy milyen a kormányzás én mindig hű leszek hozzá.

Ez az IGAZI hazafiasság!


Vállalnátok az akasztást (mint az aradi vértanúk) vagy elárulnátok a magyarságot?

Így már nem is olyan egyszerű hazafinak lenni, mi?


Ennek semmi köze ahhoz, hogy gyáva módra parancsszóra lelövök olyan embereket akik talán egy másik életben a legjobb barátaim lehettek volna vagy akiket ha alaposabban megismerhettem volna akkor életem pajtásai lehettek volna...


Ha MINDENKI így gondolkodna akkor sokkal jobb világban élnénk!

===============

Ezt a kérdést ez a kérdése ihlette:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__hadsereg-hadvezetes_..



2015. szept. 5. 09:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az állatok az emberek felett vannak, mégis gyilkolják őket, nagyobb büntetés nélkül.

1. Túlélnek.

Az emberből mára ez az alapdolog kihalt.


Az emberi élet nem szent...

2015. okt. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ja, ja szarjuk le Trianont és 56-ot is mindent mert csak erőszakal lehetne meg védeni a hazát mert az ellenség fegyverel jönne és nem két kitárt kézzel :D és haza szeretet egyenlő azzal hogy bármi áron meg véded a hazát.
2016. ápr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!