Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eljöhet még újra egy olyan...

Eljöhet még újra egy olyan társadalom, amiben a hazafiasság, a militarizmus, a tudomány, és a kollektívizmus dominál, az amerikai inspirációjú popkultúra, az önmegvalósítás és a művészetek helyett?

Figyelt kérdés

Tehát reggel bekapcsolod a rádiót és katonai indulók szólnának, a hírek hősként tűntetnék fel a jól termelő üzemeket.


Az iskolákban a gyerekekkel katonadalokat énekeltetnének, tesi óra helyett kiképzés lenne, a történelem, irodalom és nyelvtan háttérbe szorulna, a matematika, fizika és kémia előtérbe kerülne.


A hazai média olyan filmeke gyártana, amiben menő akcióhősök, vállalkozók és szupermodellek helyett a gyári munkások és a katonák lennének a hősök, akik egyedül kevesek, de együtt bármire képesek.


Sportolók egyedi érdemei a háttérbe szorulnának, ezek helyett tömegsportok lennének, amikben például az összeverbuvált néptömeg kis táblácskákat tartva kirak egy nagy, mozgó alakzatot.


Lennének olyan állami fellépések, hogy például egy balett-előadás, ami a paksi atomerőművet isteníti.


Az állam az individualizmus propagálása helyett azt vallaná, hogy egy ember semmit sem ér, de a nép együtt, az állam vezetésével bármire képes.



2015. aug. 12. 12:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%

"Lennének olyan állami fellépések, hogy például egy balett-előadás, ami a paksi atomerőművet isteníti."


Én itt estem le a székről röhögésemben. Ti? :-D

2015. aug. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
A kiemelt kérdések között is van egy majdnem ugyanilyen kérdés, gondolom azt is te írtad. Nem, köszönjük, még mindig nincs kedvünk a fasiszta diktatúrádhoz.
2015. aug. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ott van pl. Észak-Korea, máris veheted a repülőjegyedet.
2015. aug. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
3%
Én nagyon örülnék egy ilyen rendszernek,bár a katonaság mellett a nemzeti hagyományokat,értékeket...is előtérbe he helyezném.
2015. aug. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
47%

Az nem lenne fejlődés! Visszafelé meg felesleges menni, de érdemes a működő és hasznos tevékenységeket újra alkalmazni.

Együtt érünk valamit, külön-külön nem sokat. Az mindig nyomorúsághoz vezetett idáig!


Együtt-egymásért! Szó szerint értelmezendő. Más lehetőségünk nincs!

2015. aug. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Nemzeti_Harcos ***** válasza:
0%
Jó lenne egy ilyen rendszer, de nem értem, hogy miért lopkodod az ötleteimet.
2015. aug. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%
Csak akkor, ha Wartburg is lesz.
2015. aug. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,te hülye vagy?
2015. aug. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Duenna ***** válasza:
100%
Ha valaki katonáskodásban gondolkodik, az nem a békét szeretné megvalósítani.
2015. aug. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen rendszer, meg lehet nézni mi lett a vége... Be kéne zárni az ilyen fasisztákat valami messzi szigetre oszt ottan majd úgy szervezkednenek maguk közt ahogy az elfajzott kedvük tartja... Még sok ilyen kérdést... Szerintem ezt még a kerdező sem gondolta komolyan csak lázítani akart
2015. aug. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!