Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha terepen akarok harcolni az...

Ha terepen akarok harcolni az ISIS ellen, mit kell tennem hova kell mennem?

Figyelt kérdés
Szóval nem vagyok biztos abban, hogy mit is akarok csinálni az életemben, de az biztos hogy nem azt, amit jelenleg, viszont szívesen harcolnék az ISIS ellen, hallottam hogy Norvégia is küldött ki egységeket, Magyar ország is, és szeretnék én is harcolni az emberek szabadságáért. De felteszem ez nem ilyen egyszerű. Viszont hol kezdhetném el, milyen út vezet ehhez?
2015. szept. 8. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Vagy kiutazol és csatlakozol egy milíciához vagy belépsz egy hivatásos seregbe.
2015. szept. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Először be kellene töltened a 18-at.
2015. szept. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Ott van Röszke, most már mindennaposak a megmozdulásaik. Lépj be a rendőrséghez, fogd a gumibotodat, aztán gyepálhatod őket.
2015. szept. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden "jól" megy, hamarosan nem kell messzire menned!
2015. szept. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Assad bácsit kell megkeresned Szíriában
2015. szept. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tudsz angolul vagy kurdok nyelvén akkor irány ki tán még ki is képeznek. Persze nem árt, ha van pár százezer forintod alsó hangon is mellényre fegyverre és lőszerre a kezdéshez. Pont múltkor volt cikk egy angol 50-es pasasról aki kiment az egyik keresztény miliciába, potom pár ezer fontot költött előtte felszerelésre.
2015. szept. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Olvastam,hogy fegyvereik nem nagyon vannak az ISIS ellen harcolóknak. Kurd nők egy csoportja akik harcol ellenük alapkiképzésen sem estek még át és egy kézifegyverrel küldenék őket harcba. Kell oda az ember. De így kiképzetlenül felszerelés nélkül neméri meg.

Lépj be egy hivatásos hadseregbe,aztán pár év múlva hasznodat vesszük idehaza.

2015. szept. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!