Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Antifasiszta és ellenálló...

Antifasiszta és ellenálló akarok lenni! Hogyan harcolhatok a nácik ellen?

Figyelt kérdés

2012. jún. 13. 17:11
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
44%
Nem az interneten az biztos..
2012. jún. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
38%
Csak mondd azt, hogy megvert két náci és máris te leszel az antifa hős.
2012. jún. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
72%
Ha gondolod 5000 Ft+áfa/óra tarifa ellenében leszek a nácid.
2012. jún. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
3%
Végy egy időgépet...
2012. jún. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
16%

De nincsen háború.

Attól mert 1-2 országban vannak akik náci nézeteket vallanak attól még nem kell harcolni ellenük.Nincs ráírva a fejükre hogy "nazi".

2012. jún. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
28%

A naczivadasz.cohn - on, itt mindenki a náczik ellensége. Bent vagyunk a Parlamentben is, és értünk lebeg a szivárvány a Pozsonyi út felett.


"Aki náczi az megdöglik" - ősi kínai közmondás

2012. jún. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
57%
Én nem vagyok biztos benne, hogy az interneten nem lehet. Ugyanis sok gyerek megy a hülye társai után, és belekeveredik mindenféle náci meg hitlerista ideológiákba, ezt jó lenne valahogy ellensúlyozni. Csak szerintem baromi nehéz, mert gyerekek számára a mások gyűlölete izgalmasabb, mint a másik értékeinek felfedezése és megbecsülése.
2012. jún. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
22%

Tudok segíteni, én egy nem hivatalos, budapesti antifasiszta egyesület tagja vagyok, a FASZBAROM-é (Fiatal Alkoholista Szabaddemokraták Budapesti Antifasiszta Romabarát Orbánellenes Mozgalma). Kicsit hosszadalmas a belépés, mivel szeretnénk kiszűrni a beépülnivágyó kripto-náczikat.

Először is át kell esned egy beavatási szertartáson, egy DAFEM partin. Persze nem árt ha megvannak az adottságaid az ellenálláshoz:

-lemérjük, hogy egy perc alatt hányszor tudod szidni a Zorbánt

-lemérjük, hogy egy perc alatt hány liter kannásbort tudsz inni

-egy tízes fokozatú skálán pontozzuk mennyire gyűlölöd a jobbikosokat (ha egy egyest kapsz, vérfasisztoidnak minősítünk)

-előny ha körül vagy metélve (így nagyságrendekkel biztosabb, hogy nem vagy antiszemita)

2012. jún. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
33%
Rasszok nem léteznek. Az egészet a világméretű kripto-náczi, félfasiszta összeesküvés hitette el veled.
2012. jún. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
33%

De léteznek rasszok.Ez nem nácizmus.Csak valami agymosás.


Vannak különbségek egy fekete és egy fehér ember teste között.Nem csak kívül de belül is.A feketék izomzata másképp fejlődik mint a fehéreké.A génszerkezetük is eltérő.


Rasszok igenis léteznek.

2012. jún. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!