Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le akarok fogyni. Keveset...

Le akarok fogyni. Keveset eszem, de folyton bezabálok. Ez ellen mit tegyek? Nincsen semmi akaraterőm. Honnét gyűjtsek motivációt? Egyszer már abbahagytam a fogyózást, most ott tartok, hogy lehet megint abbafogom. De nem akarom! Úgyis csak megbánnám!

Figyelt kérdés

2015. júl. 7. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi az a kevés? Ne éheztesd magadat, egyél 1000-1200 kalóriát legalább. Ha éhes vagy, egyél gyümölcsöt, zöldséget, igyál vizet! Én is mindig abbahagytam a fogyókúrát, meg egy-egy napra "felfüggesztettem", majd rájöttem, így nem mehet tovább. Vettem zöldséget, egészségesen eszek, és egyáltalán nem vagyok éhes, csak sajnos így is keveset eszek, talán ha összejön ilyen 800-900 kalória, de nem vagyok éhes... Gondolj arra, hogy ha lefogysz hogy fogsz kinézni! Jó motiváció!
2015. júl. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez igaz, és köszönöm, ez most jól jött! 500 kalórián akartam lenni, és tudom, ez beteges, de le akartam csökkenteni 180-200-ra. Leakarok fogyni 45 kg-ra szeptember 1-ig! Vagy legalább 2-3 hét alatt 50 kg-ra. Egyébként 163cm, 57 kg vagyok.
2015. júl. 7. 20:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Maradj inkább 1500 kcalnál, aztán ha nem fogysz egészséges tempóban, még csökkentheted... Örülj, hogy nincs akaraterőd úgy enni, mint egy haladó anorexiás...


200 kcal? S a tested majd elműködik tápanyag nélkül, mi? Ha ez jobbára fehérje, akkor a nitrogénegyensúlyod fenntartásához talán elég lesz, max. bontasz egy kis izmot az egyebekhez (pl. az agyadnak szükséges glükózhoz, a többi fehérjeszükségletedhez plusz úgysem lesz erőforrás a költséges izmok fenntartásához), de a zsírhiány hormonális problémákat okozhat, a koplalás pedig mindenféle egyebet is.

2015. júl. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen ez beteges. Anorexiás szeretnél lenni de nem tudsz hiszen bezabálsz. Fordítva fog elsülni ugye tudod?
2015. júl. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát igen, tulajdonképpen az sem nagyon érdekel, ha anorexiás leszek. Persze nem akarok, csak már az sem számit.

De hogy érted, hogy fordítva fog elsülni? :o

2015. júl. 7. 21:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen koplalós hülyeségek miatt csak zsírosodsz, csökken az izomzatod, s hízékonnyá válsz. Egyéb negatív hatásokról ne is beszéljünk.
2015. júl. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
89%

http://www.youtube.com/watch?v=cZSxvgGB6ok&feature=youtube_g..

nezd meg ezt. engem mindig motival.

egyebkent nehany tipp, mikor megint sokat ennel mit tegyel:

-moss fogat. az elfogja venni az etel iranti vagyadat

-gondolj arra, hogy milyen szeretnel lenni. szep vekony, izmos...de ha megeszed azt a sutit (vagy barmit amibol sokat eszel), akkor egyre tavolabb esel ettol a celtol.

-jarj el edzeni. 40 perc sportolas utan indul be a kaloria egetes. szoval legalabb masfel ora futas mindennap, csodakra kepes.

-igyal kavet. az is elveszi az etvagyat, viszont a koffein miatt elenkebb leszel, igy tobb erod lesz sportolni.

-igyal vizet. az telit.

-egyel valami forro bogres levest vagy akar te is keszithetsz magadnak. az is eltelit. (csak inkabb zoldsegleves legyen mint valami gulyas leves vagy hasonlo zsiros levû levesek)

-foglald el magad. rajzolj, tanulj, olvass, kössél, nezz filmet, menj el setalni vagy ami megjobb, sportolni. a lenyeg hogy ne a kaja jarjon az eszedben.

-nezz motivalo kepeket. neten vegtelensegig vannak.

-keress dietas recepteket. peldaul csinalj egy nagy tal gyumolcs salatat. abbol barmennyit ehetsz, finom is es meg egeszseges is.

-ha mar sokat eszel, akkor az hasznos etel legyen a szervezeted szamara. mondjuk feherje. igy ehetsz sokat, es legalabb a javadra teszed.


remelem tudtam segiteni valamit, sok sikert!:)

2015. júl. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!