Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mit gondoltok, milyen lesz a...

Mit gondoltok, milyen lesz a Harmadik Világháború?

Figyelt kérdés
Mivel fogják vívni,esetleges kimenetel,minden érdekel.

2015. nov. 16. 01:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Rövid
2015. nov. 16. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Cool.
2015. nov. 16. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előbb legyen vége a másodiknak!
2015. nov. 16. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem már tart.
2015. nov. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rövid,ha mindenki egyből atomozna. Mi lenne ha tökös küzdelem lenne,és senki nem használhatna atomot? Akkor nem hinném h rövid lenne.
2015. nov. 16. 09:53
 6/9 anonim ***** válasza:
5, jah, mert a háborók már csak ilyenek. Fair play mindenekelőtt.
2015. nov. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

Olvastam pár jóslatot és elméletet már ezzel kapcsoaltban. De csak hobbiból. Szeretek baromságokon rágódni. :-D


Az elején nem lenne atom. Mikor egyik nagyhatalom a másikat sarokba szorította akkor fogják azt használni. De addigra már vegyi fegyverek és más dolgokat is használnak egymás ellen. Nekem az a véleményem,hogy Kínát porig atomozzák. A népessége szinte egésze a területe 10%-án él. Míg Oroszország és Amerika népessége eléggé szétszórtan helyezkedik el. Persze vannak nagyobb gócok ott is.

Olvastam,hogy egy atomháború esetén a föld népességének fele halna meg. 1,5 milliárd azonnal a robbanásokban és másik 2 az éhinség,sugárzás,a megmaradt forrásokért való harc. Mint a Walking Deadben. Egyik ember megöli a másiakt egy konzervért.


Aztán jön egy béke. Minden ember,akinek sikerül atommentes területen letelepednie boldogan élhet majd. Ottt kezdődik az új világrend. A béke és nyugalom. Ahol mindenkinek van helye és bárki bárhova mehet a világban korlátozás nélkül. Legalább is egy darabig gondolom.

2015. nov. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az atomsugárzás évszázados károkat okozna, nem hinném hogy utána oylan nagy béke és nyugalom lenne
2015. nov. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Harckocsikkal, tankokkal, tengeralattjárókkal, repülőkkel, AK47, Famas, Galil, Enfield, M4, M60, M14, M16, Steyr Aug, AKS74U és AMD65-ös gépfegyverekkel fogják vívni.
2020. jan. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!