Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért kell félni az Iszlám...

Miért kell félni az Iszlám Állam világuralomra törő törekvéseitől?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem,hogy ki veszi komolyan őket...miért kell félni tőlük?Hány ország katonáit igázták már le?Hány európai katonát öltek meg?

Mert én eddig csak arról hallottam,hogy fegyvertelen civileket öltek meg, ahhoz meg nem kell nagy tudomány.

Ha valami katonai támaszpontot támadtak volna meg Franciaországban és lemészárolnak ott 130 fegyveres katonát, úgy hogy közülük 8 hal meg, na akkor azt mondom,hogy félelmetes.De így?Ugyan már...

Az,hogy ott Szíriában miféle katonákat vertek le, nem tudom, de mit számít, hogy egy gyenge, szétesett, szervezetet le tudnak verni?

Majd ha idejönnek, és olyanokra támadnak akiknél fegyver van, és úgy is győzedelmeskednek, akkor lehet félni, de így nevetséges az erőfitogtatás.


2015. nov. 22. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Kiirtják a civil lakosságot, basszus. És a katonák nem tudnak fellépni ellenük, mert senki sem tudja, hol vannak épp. Olyanok, mint valami árnyék, élő démonok. Már hogy ne kéne félni tőlük....
2015. nov. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2015. nov. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Mert kicsit húzós, hogy csak úgy random elkezdhetnek gyilkolászni bárhol Európában.

Nem gondolod? Lemész vásárolni és kinyírnak.

2015. nov. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Leugrasz vásárolni és lelő egy elmebeteg.

Szerintem ez elég húzós.

2015. nov. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Aztán majd kiirtják az egész európai lakosságot az öngyilkos merénylők?...ugyan.

Vagy mit csinálnának, ha lenne egy muzulmán holokauszt, azaz elkezdenék őket haláltáborokba deportálni mint anno a zsidókat?

A történelem megmutatta,hogy ez lehetséges, és azért szerintem ez elég egyszerű lenne,hogy ennyivel legyőzzük őket...szóval egy muszlim sem maradna, akkor vége a hadviselésnek mert nem tudnak beszivárogni?Az nagy csata volt...

De,hogy az emberibb formáknál maradjunk, lebombázzák Szíriában az IÁ.-t, oda mennek a katonák, és ott kihalnak, itt marad pár fanatikus, robbantanak még párat, és vége.

De az milyen hadsereg ami csak civileket tud ölni?

2015. nov. 22. 11:40
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy elég egyszerűen vázoltam fel a dolgokat, na de az is túl egyszerű gondolat,hogy majd a merényleteikkel leigázzák Európát.
2015. nov. 22. 11:41
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Nem vihetnek minden muszlimot haláltáborba, akkor még náluk is rosszabbak lennénk. Az a baj, hogy nem lehet kiszűrni, ki veszélyes, és ki nem.
2015. nov. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

De előbb-vagy utóbb úgyis beindultnak a szélsőjobboldali szervezetek, és akkor nem csak a terrorista muszlim fog meghalni.

De egy határőrizet mellett lehet őket deportálni Törökországig, tehát valamilyen módon ez is megállapítható, még ha szélsőséges is.

Mindenesetre, én azt nagyon irreálisnak tartom,hogy majd így fognak kontinenst foglalni,

2015. nov. 22. 11:54
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
Mert mögöttük áll a világ legerősebb nagyhatalma.
2015. nov. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, normális ember számára egyértelmű, hogy nem lesz elfoglalva Európa, de mire a végére érünk ennek az egész cirkusznak, rengetegen fognak meghalni és rengeteg szenvedés lesz.

A legtöbben ettől tartanak.

2015. nov. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!