Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mennyire lehet félni a terrori...

Mennyire lehet félni a terroristáktól? Lehet nyugodtan külföldre utazni, attól, hogy már többen lehetnek ott?

Figyelt kérdés
2015. szept. 15. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet félni, de nem érdemes. Attól semmi sem lesz jobb.

Aki nagyon fél, retteg a terroristáktól, az pedig elvágódik egy banánhéjon, vagy a fejére esik egy cserép, hogy a világ működését az élet és a halál kérdését jobban megértse.

2015. szept. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én bízok benne,hogy nem kezd semmilyen állat robbangatni,de ,hogy ha már akkor olyant aki támogatta a bevándorlást...
2015. szept. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még mindig sokkal nagyobb eséllyel halsz meg szív- és érrendszeri megbetegedésben 80 évesen, mint terrortámadásban.
2015. szept. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet közeljövőben majd megváltozik az arány...
2015. szept. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet. Most jöttem vissza, de senki sem akart lelőni.

Szándékozom folytatni. Arra vigyázok, hogy ne a Keleti felé menjek. Nem a terroristák miatt. A MÁV miatt. Mint említettem, utazni szeretnék.

2015. szept. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!