Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Van okunk félni az Iszlám...

Van okunk félni az Iszlám Államtól? Részletesen lent.

Figyelt kérdés
Nyilvánvalóan ez a világuralom nem fog nekik összejönni,ez egyértelmű,hiszen az egész világot fenyegetik. (Vagy csak a kereszténységet?) Mert szerintem ez egy kicsit bátor dolog,hogy Oroszország,USA,és az Unió népét fenyegetni. (Nem tudom,hogy Kínával és Japánnal mi a helyzet.) Sajnos a terrorizmus egyre gyakoribb lesz,ahogyan ez az eddigiekből kiderült. Viszont ezen felül szerintetek képesek többre? Hiszen tulajdonképpen civileket ölnek. A videókban meg verik a mellüket,hogy nekik mekkora hatalmuk van. Ehhez képest nem tudom arattak-e egyáltalán győzelmet egy komolyabb fegyveres erő ellen?! Ha továbbra is fenyegetőznek,és elfajul a helyzet,szerintetek fog megtörténni egy összefogás,annak érdekében,hogy végleg kiirtsák ezeket a férgeket? Gondolok itt az USA,Oroszország,és az Unió összefogására. Illetve a már beépült emberekkel mit lehet tenni? Szerintetek mi lesz a vége ennek az egésznek? Tényleg hozzá kell szoknunk,ahhoz hogy katonák,fegyveres rendőrök lepik el az utcákat,és könnyen lehet,hogy a te esetedben sem lesz furcsa,ha egy pisztoly van nálad?
2015. nov. 25. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából az egyik fő céljukat már el is érték, mégpedig azt hogy foglalkozunk a témával. Te is félsz tőlük, róluk beszélsz, ezen agyalsz, mint sokan mások. Katonai sikereket értek el, bár hogy mennyire komoly fegyveres erő ellen azt nem tudom. Nem hiszem, hogy hosszú életű lenne ez a dolog. Most már állítólag Kína is beszáll a terrorizmus elleni harcba. Én úgy gondolom, hogy robbantások és merényletek még lesznek, de nemsokára vége, hiszen ahogy te is írtad, irreális elképzeléseik vannak. Természetesen attól, hogy az ISIS-nek vége lesz, attól még a szélsőséges muszlimoknak nem és majd jön egy másik ilyen terrorszervezet, mint anno az Al Kaida. De szerintem ez az egész Iszlám Állam, meg bevándorlás csak egy figyelemelterelés valami sokkal fontosabb dologról. A kisember ezen kattog, a csapból is ez folyik, közben meg a világpolitika csinál valami disznóságot. De mégegyszer mondom, csak szerintem.
2015. nov. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Félni bármitől lehet, csak semmitől nem érdemes.

Fenti kérdéseidet olvasva egyébként jár a gratuláció: a gondolkodni képes és hajlandó kisebbséghez tartozol.

2015. nov. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a helyzet,hogyha belegondolunk maguktól nem alakultak volna ki terrorszervezetek (Al Kaida,ISIS stb)

Az USA pofátlankodott be a terségükbe anno,ami kiváltotta ezt az egészet...szerintem szandékosan keverik a sza*rt mint mindíg.

Én elitélem,viszont sajnálom a terroristákat.Egyébként azért ilyen embertelenek ,mert erősen rászoktatták őket a drogra(Captagon).Nem gyanús,hogy az ő térségük a világ egyik legnagyobb amfetamin származék felhasználója?

Direkt hergelik ellenünk szerencsétleneket.

A kèdésre válaszolva igen, van okunk félni tőlük.

2015. nov. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*kérdésre ,bocsánat elírtam :)
2015. nov. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!