Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Jöhet a közel jövőben egy...

Jöhet a közel jövőben egy háború, ahol mozgósítják az embereket?

Figyelt kérdés

Úgy érzem jó lenne harcolni, még ha elesnék akkor is.

Tudom hogy a háború véres és kegyetlen, és nem akarnám ha az lenne.

De az ember ott beleadhat apait anyait, kiengedhet, harcolhat a hazájáért. Hivatásos nem lennék viszont



2016. márc. 15. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A háború senkinek sem jó, inkább a sportban jeleskedj, ott is beleadhatsz, apait, anyait és büszke lesz rád a haza és így legalább nem kell meghalni senkinek.
2016. márc. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Főleg, ha az első ütközetben leszakadnak a lábaid, és félholtan vergődsz 2 bombatölcsér között. :D
2016. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom hogy a háború véres és kegyetlen"


Nem igaz. Halvány lila fingod nincs arról milyen egy igazi háború. Elmondom nem olyan, mint a filmekben, Egy igazi háború még a leg véresebb, leg realisztikusabb filmnél is százszor rosszabb.


Jó lenne harcolni? Tehát csupán a "jó" kedvéért végezni másokkal és saját magaddal?


És mit akarnál kiengedni gyilkolással? Öcsém, ilyen egy szellemi rövidnadrágot, mint a kérdező.


Ez nem a COD. Itt a game over után nincs F9-es gyorsbetöltés.

2016. márc. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsónak van igaza. A háborúban nem csak lőni kell.

Hanem menetelni 25 kilós felszereléssel. Éhezni, ha éppen akadoznak az ellátási vonalak. Ázni-fázni, hőségben szomjazni. Napokig tartó zárótűz hangzavarát elviselni. Barátaidat látni meghalni. Örök éberség miatt megőrülni.


A háború borzalmas, azok a szerencsések, akik a frontra kerülés után gyorsan meghalnak.


Egyébként én a háborúkat soha nem értettem, hogyan alakultak ki. Pl az első vh, hiába pattogtak volna a vezetők, ha senki sem megy a frontra sehol sem :D Oké, haditörvényszék elé citálják az embert, de mindenkit sorban nem lőttek volna le. Mindenki sírt, hogy jaj a Józsi meghalt, de a Józsi akkor mi a francnak ment el? Ha senki nem megy el, nincs háború.

2016. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, a háború ma más szinteken zajlik.
2016. márc. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem a legrosszabb ügy lenne hàborút csinálni főleg hogy akkor ki vigyázna a kistesokàra vagy akkor a család meg ilyenek hajlanak meg mindd? cmeg baràtaid? itt nem lesz esély a túlélésre ami filmbe làtsz eloben ennél 1000 szer sokkal mocskosabb durvabb es valoban állatias gorilla megoldás igazi jelenben fizikai testben ölni egy csgo gameban vagy egy gtaban okes az öles de éloben ne ha lehet. egyébként meg pszhiopaták szeretnek háboruzni meg a legbutabb emberek.
2016. márc. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!