Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Melyik éri meg jobban francia...

Revan kérdése:

Melyik éri meg jobban francia idegenlégió vagy magyar különleges erők vagyis a KMZ?

Figyelt kérdés

2016. máj. 1. 22:46
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!

A " Melyik éri meg jobban?" kérdésedből adódóan a motivációd a pénz, ami miatt egyik alakulatot sem javaslom. Akik már ezen alakulatokban vannak, azok nem a pénz motivációja miatt választották ezt az életformát, hivatást. A francia idegenlégió tele van olyan emberekkel akik a bűnözésből menekültek oda. A légióban jó néhány magyar tevékenykedik, akit pedig konkrétan ismerek Ő Djiboutiban teljesít szolgálatot már véglegesített szerződéssel.


Úgy gondolod lelkiekben testileg felkészült vagy ?

2016. máj. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
100%
2016. máj. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Én nem a pénz miatt mennék ,én eldöntöttem hogy katona szeretnék lenni és nem a pénz motival,minnél nehezebb legyen ,keményebb és minnél kepzetebb legyek és sokat járjak külföldre kuldetesekre ,én ezt szeretném
2016. máj. 6. 12:11
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kiképzettség számít neked, akkor KMZ. Valószínűleg utazni nem fogsz annyit, mint a légióval lehetne, de egy elitebb csapat.

Persze addig el kell jutni, hogy egyáltalán jelentkezhess.

2016. máj. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Orfeus ***** válasza:
96%

Nem kell minden hülyeséget elhinni. Djibouti-ban már nincs állomás, Franciaországban vannak. Véglegesített szerződés meg mit jelent? Haláláig szolgál?


Ezek hülyeségek.


A 2 lényegesen különböző. Egyik egy kevés főt számláló elit alakult, a másik több 1000 embert számláló "sereg".

Mind a kettő kemény, és nem hiszem hogy mentálisan jobban meg lehetne gyötörni az embert mint amit a légióban csinálnak. Ne is beszéljünk arról, van hogy napokat menetelnek a sivatagban, heteket a dzsungelben, szeretném látni hogy egy KMZ-s végig tudja csinálni.


Viszont a légiós sem tudná a KMZ-s feladatokat ellátni, teljesen más a profiljuk, kemény ez is, az is. Ha itthon akarsz maradni akkor KMZ, ha menni ide-oda, lövöldözni akkor Légió. Mind a 2 szervezet büszke fiaira, és megtiszteltetés szolgálni. Ez már csak rajtad múlik.

2016. máj. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
79%

Én dolgoztam KMA-sokkal, a harmadik hónapban hetekig minden nap 2-3 órát alszanak, és keményen dolgoznak. A mentális nyírbálást ne is említsük, kicsit komolyabb felkészítés kell annak, aki fedett műveleteket végez, mint egy dzsungelharcosnak.

Nem félteném a KMZ-seket a légióban.

2016. máj. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Orfeus ***** válasza:
90%
Én úgy tudnám megkülönböztetni nagy vonalakban. Egy légiós az Rambo, egy KMZ-s G.I.Joe.
2016. máj. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
94%

Én féltekén a KMZ-t a légióban...

Addig nem tudjátok milyen teher egy parancs, amíg meg nem kapjátok,és rá nem jösztök hogy lof@ szt se értetek belőle és a hibás parancsteljesítés büntetéssel jár...

Idegen nyelv idegen ételek és idegen szokások, mind, mind stresszel jár.

2016. máj. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
79%
A légió egy normál katonai alakulat, a KMZ meg speciális! Én a KMZ t választanám!
2016. máj. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Legion Etrangere ***** válasza:
95%

Úgy beszéltek, mintha könnyű lenne akármelyikbe bejutni.

A Légióba könnyebb és ott is 10x a túljelentkezés.


A legjobb a Dzsibutis volt, még jó hogy irta valaki a választ. Karrier szempontjából szerintem jobb a francia hadsereg.

2016. jún. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!