Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Önkéntes műveleti tartalékos...

Önkéntes műveleti tartalékos katonai alkalmassági Kecskeméten?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem ÖMT-nak, és kedden lenne az alkalmasságim Kecskeméten. A gond csak az, hogy nem lakom éppen közel, és sajnos autónk sincs, amivel eljutnék, a legkorábban induló busz pedig jóval az előírt 7.40 után érkezik Kecskemétre. Jelenleg egy ötletem van, ahogy meg tudnám oldani, de ezt csak abban az esetben szeretném bevetni, ha végképp nincs semmiféle megoldás (kecskeméti szállás). Tapasztalatokat szeretnék olyanoktól, akik hasonló helyzetben vannak/voltak már, vagy javaslatokat, hogy mit tegyek. Mindenféleképpen szeretném teljesíteni, már több mint két éve készülök rá.

2016. júl. 1. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Béreltem egy szobát valahol előtte nap.....
2016. júl. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én kocsival mentem hajnalba kelés és reggelre ottvoltam. Nem vészes. (2 óra volt az út kocsival)
2016. júl. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hajnali kelés, második vonat. ilyen ez a SZAKMA... de lehet 6 ezer környékén szobát bérelni egy éjszakára.
2016. júl. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!