Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogyan lehetek tábornok?

Hogyan lehetek tábornok?

Figyelt kérdés
jelenleg általánosban nyomatom. milyen iskolába kell továbbmenjek?(romániában élek)
2017. febr. 23. 21:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Romániában élek én is :D Azt hiszem két vagy három iskola van Romániában, katonai líceum egyik mintha Giurgiu vagy hol, nem tudom :D Aztán irány az akadémia, ahonnan ha kijösz leszel egyből hadnagy kb háromszor akkor fizetéssel mint egy kezdő baka :D (Locotenent románul ha minden igaz) Na inenn kb több mint 20 év nyűgség és seggnyalás valamelyik laktanyán, meg unalom, jó esetleg kimész a Közel-Keletre és lassan kapod a rangokat, de az nagyon felső szint :D Azt mindenkinek főleg Romániában nem adnak, tudod..korrupció meg ilyenek, az már egy olyan rang ahova ismerettség, pénz, kapcsolat kell, mert tényleg komoly pozició és mivel magyar vagy, sajnos nagyon kicsi az esélyed :( Na de mindegy, még fiatal vagy, elfelejted és aztán választasz mást, nem elszomorítani akartalak de ez van sajnos :D De attól még lehetsz katona, mondom még hadnagy is :D Vagy annál nagyobb, akár százados, azt hiszem nálunk (Capitan) a neve, vagy még magasabb szint egy kicsivel de azért a tábornok....az már sok :D
2017. febr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Dymo ***** válasza:
100%
jelentekezel az NKE-re tisztjelöltnek, ott 4 év, aztán még vagy 30-40, jó kapcsolatok (politikai is), szakmai tudás, stb.
2017. febr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi 1 eske :D Nem szomoritottal el, sot! Én leszek az első Magyar aki Román tábornok 3s csak ugy fognak becézni mint a..a a ..aaa A lehrtetlent is megkerülő!aztán forradalmat nyomatok egész romániában majd kinevezek valakit kormányzónak(perszr diktaturizmus).
2017. febr. 23. 23:21
 4/16 anonim ***** válasza:

Az elso kozel jar, de felreinformalt.

3-nal joval tobb van, attol fugg hogy milyen szakra akarsz menni. Eloszor csak subloki, majd kb 1-1.5 ev utan megkapod a locotenent rangot is. A fizud meg koszonoviszonyban sem lesz azzal a varazslatos 3x-al. Katonakent kapok 2200 lejt, egy friss loki meg kb 3000. A regi fonokunk, major, es 20 ev regiseggel kapott 3400 lejt. Eloleptetes regiseg szerint lesz, meghatarozott idonkent. A mi alakulatunknal van magyat Lt. colonel, vagyis alezredes.

2017. febr. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
És egy közkatonának mennyi a fizetése?
2017. febr. 24. 12:25
 6/16 anonim ***** válasza:
Fugg par dologtol. De 18-1900 biztos van.
2017. febr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én régebbről informálódtam és akkor még így volt :) (1-es)
2017. febr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Lei? Havonta ?
2017. febr. 24. 13:57
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. febr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az elég kevés :C
2017. febr. 24. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!