Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Katonák, sorkatonák. Milyen...

Katonák, sorkatonák. Milyen kiképzésen vettetek részt?

Figyelt kérdés
Bárki akinek van katona múltja kérem, hogy válaszoljon. Milyen kiképzésen vettetek részt, hol csináltátok és hogyan? Tudom, hogy nagy kérés, de minden foglalkozásról szeretnék minél pontosabb és részletesebb választ kapni. Minden érdekel. Szó szerint minden. A testedzésen át a lövészeten keresztül az álcázásig. Minden egyes apró részlet fontos lehet. Kérlek titeket, hogy gondoljátok át és szánjatok rá 10-15 percet. Köszönöm.

2017. ápr. 30. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Konkretan a yutubon fenn van minden kerdesedre megfelelo video. Szo szerint mindenre. Semmi ujjat nem tudnek irni. Max annyit hogy kozel sem volt akkora szivas a sorkatonasag mint ahogy itt sokan leirjak ugy hogy ok is csak innen onnan hallottak valamit.
2017. máj. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy mit csináltunk a kiképzés alatt, a részletezéshez kevés lenne 2 óra is, de a végére 3 lövésből 28 kört lőttem, 50 méterre dobtam a kézigránátot, és a 12 perces COOPER teszten 3400 métert futottam könnyített menetfelszerelésben (surci, gyakorló, tártáska, szimat szatyor, AMD).
2017. máj. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

felvittek székesfehérvárra pécsről 3 hétig ott dekkoltam ami abból ált hogy megtekinthettük mihez nem lesz közünk soha

alapkiképzésnek nevezett séta volt 2 napig aztán megmutatták mivel nem fogok soha lőni mivel már nincs a laktanyába lőszer

mikor visszavezényeltek pécsre rájöttek hogy informatikai végzettségem van egy társammal egyetemben így egymás váltásai lettünk

hétfőn én pakoltam a cuccokat kifelé és ő ült a gép előtt és fordítva

a konkrét feladatom majd 2 hónapig ez volt

amikor a gép előtt ültem akkor xpt telepítettem majd amikor kész voltam ezt jelentenem kellett a felettesem megtekintette leformázta a C:/ meghajtót és kezdhettem előröl


utolsó szériás voltam, 3 hónap elvesztegetett idő az életemből, de legalább van egy szép tőröm

2017. máj. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szenes43 ***** válasza:
"Mozigépész" tanfolyamon voltam 1964.májusában 1 hónapig. Talpfénnyel festett csíkos derékszíj nélküli zsávolyruciban terelgettek az őrök az udvaron. A szeméttárolót takarítottuk és egy igazán hasznos dolgot műveltünk: a fűtésre szánt darált szenet igen katonás alakzatba formáltuk. Végül is én személy szerint jól jártam mert a "jó barátaimat" átadták a katonai ügyészségnek. Ez is katona múlt,olyan mint egy kifordított molinó alsó.
2017. máj. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én most vagyok alapkiképzésen, azt kell mondjam kell kitartás hozzá, sokan leszereltek már eddig is, betegség, sérülés, egyéb okok miatt, valaki egyszerüen nem birja a fizikai lelki terhelést. Semmire nincs idő, sokszor wc re se jutunk el, mindenhova rohanunk, vagy alakzatba megyünk, viszont sok érdekes dolgot tanulunk, látunk.A sorkatonaság lehet lazább volt, nem tudom, de itt elég szigorúak mindenben
2017. máj. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Parancsolj, szám szerint 534 ilyen válasz van számodra.

2017. máj. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!