Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyen gyakran van vérvizsgála...

Milyen gyakran van vérvizsgálat a katonaságnál?

Figyelt kérdés
Nem élek semmilyen kábítószerrel csak azért kérdezem mert bolondulok a mákos süteményekért és nem szeretnék semmilyen kellemetlenséget hogy ez miatt pozitív legyen a drogtesztem! Mert alkalmassági vizsgálat előtt is mondták hogy 32 órával előtte már ne egyek mákot tartalmazó ételt!

2017. júl. 23. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Max. évente, ha egyáltalán van többször, mint az alkalmasságin. De könnyen meglehet, hogy soha.
2017. júl. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem köszi a válaszod!
2017. júl. 23. 13:40
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Szólj az orvosnak mert ha netalántán pozitív lenne a teszt akkor abból bajod is származhat de átunna pár nappal megismétlik a tesztet és ha negatív lesz akkor nincsen gond!

Tavaly hasonló képen jártam én is csak én nem szóltam mert nem tudtam hogy az is "drognak" számít csak rá 1-2 napra kaptam a parancsot hogy azonnal menjek az orvoshoz és ahogy beléptem bent ált a doki plusz 2 katonai rendész akik már kattintották volna a csuklómra a karperecet! De akkor én elmondtam hogy semmi illegális dologgal nem éllek és hogy lehetetlen hogy bennem találtak volna bármit is (be voltam szarva rendesen)de a dokim rákérdezett a mákra és mivel igennel feleltem rá ezért végzett ott egy gyors tesztet ami negatív lett és megismételte a drogtesztet is hogy az is negatív-e! Aztán annyi lett a vége hogy figyelmezettet ha legközelebb mákot ennék és drogteszt lenne akkor említsem meg!

2017. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Mennyè katonásdit jáccani, h.gyerek!
2017. júl. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk evente egyszer van, altalaban tavasszal.
2017. júl. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Még szerencse hogy a pávák nem vonulnak be. Már mind a sitten rothadna.
2017. júl. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm az információkat! De mi ez a nagy trollkodás?

Ha értelmeset nem tudtok írni akkor ne írjatok semmit!

2017. júl. 23. 19:30
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosi vizsgálat idejét már jóval a vizsgálat előtt a tudtodra hozzák, hogy legyen időd összeszedni magad. Tudod a máj-enzimek, meg a más dolgok miatt.

Ha azonnali, bejelentés nélküli vér vagy vizelet vizsgálatot csinálnak, az nem a mákos süti miatt van.

Szerintem Te sem a mákos guba miatt tetted fel a kérdést! :)

2017. júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!