Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A Honvédségbe alkalmas lennék,...

A Honvédségbe alkalmas lennék, ha ízületi (csukló, váll), illetve gerinc problémáim (kopások) vannak (+mentális is)?

Figyelt kérdés

Emellett vannak önértékelési problémáim. Volt időszak amikor szedtem Frontint illetve Atarax-ot.


Nem valószínű, hogy alkalmas lennék, ugye?


2017. aug. 15. 12:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Önbizalmat nem a Honvédség fog adni... Régen se adott, régen se faragott férfit az emberből, nem tanított fegyelemre. Maximum férfias(abb) külsőt szerzett az ember.


Ha emiatt nincs önbizalmad, menj edzőterembe. Ráadásul a Honvédségben kizáró ok a +/- 3 dioptriás vagy ennél erősebb szemüveg, a magas vérnyomás, a rossz fogak. Az alkalmassági az Kecskeméten van, amit saját pénzből kell finanszíroznod (utazást), két napos az egész. Voltam ilyen Honvédségi tájékoztatón (munkaügyi küldött mikor állást kerestem, kötelező volt megjelenni) ott elmondták, hogy akinek a fogait, szemeit kell rendbehozni, előbb nézze meg, fizikailag képes-e teljesíteni a követelményeket, ne költsön "feleslegesen" rá, ha az a célja, hogy katona legyen, közben pedig nem tudja teljesíteni a fizikai alkalmasságit...

2017. aug. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Wainer válasza:
Lehetsz díszelgő!
2017. szept. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!