Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lúdtalppal lehetek katona?

Lúdtalppal lehetek katona?

Figyelt kérdés

Lúdtalpam van, emiatt cipőbetétet hordok, ugyanis ha e nélkül járok, akkor pár száz méter után el kezd sajogni a talpam.


A vizsgálatkor ezt úgy sem vennék észre, nem észrevehető. Több orvos nézte a talpam rutinvizsgálatkor, de meg sem szólaltak, csak amikor konkrétan mentem el szakorvoshoz. A bakancsba tehetek betétet? Mármint hivatalosan. Ezt úgy sem lehet elmismásolni. Bele tudják venni ezt az orvosi papíromba?


Egyébként ha abból indulunk ki, hogy van szemüveges katona, akkor lúdtalpas katona miért ne lehetne? És egyébként is... Ugyan úgy teljesíteni tudom a feladatokat, csak nekem kell egy pár milliméteres szivacs a talpam alá.


Ha nem is jelentkezhetnék minden kategóriába, akkor ezzel T-hanyasba mehetnék?


2010. máj. 29. 23:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lúdtalp nem befolyásol semmit, simán lehet kommandós is, ha szeretnél.
2010. máj. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
IGEN! lehetsz;)
2010. máj. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Persze, legfeljebb majd gágog! Lady Gaga után majd Te leszel a Militar Gaga.
2010. máj. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Annak idején, a kötelező katonaságnál, sokan ezzel próbálkoztak kibújni a sorozáson, de csak lúdtalp miatt senkinek sem sikerült.
2010. máj. 30. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Na ennek örülök! :)


És lúdtalpbetét használata megengedett? Mert nem hiszem, hogy azok a bakancsok olyan talp-barát kialakításúak. :)

2010. máj. 30. 11:25
 6/12 vzs ***** válasza:
100%
Természetesen nem kizáró ok, és lúdtalpbetétet is használhatsz. Jelzem, észre fogjál venni, mert szakorvos fog vizsgálni a felvételin (ortopédia)
2010. máj. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egy gonddal kevesebb. :)
2010. máj. 31. 14:53
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Engem kizártak, mert nem tudnék menetleni.
2010. jún. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez gondolom függ a lúdtalp mértékétől. Én cipőbetéttel egész nap tudnék járni.
2010. jún. 2. 16:07
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A középsúlyos esetekben a szerződéses vagy hivatásos állományba vétel nem tanácsos, gondosan mérlegelendő.

( [link]

2010. jún. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!