Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A kubai rakétaválságból miért...

A kubai rakétaválságból miért lett akkora cirkusz? (lent)

Figyelt kérdés
Mármint értem hogy miért lett belőle cirkusz, de azt figyelembe véve, hogy a végső (akkor még ugye titkos) alku keretében kiszedték egymás seggéből az atomrakétákat, a szovjet szatellitállamban (Kuba) állomásoztatott szovjet rakéták miben voltak mások az amerikai szatellitállamban (Törökország) állomásoztatottaknál. Az oroszok hogyhogy ezügyben nem csaptak balhét, mert tulajdonképpen ugyanaz volt a történet, csak más volt a helyszín.
2017. nov. 24. 10:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"És te erre egy filmszatírából következtettél... :) "


Nem egy filmszatírából következtettem, hanem azért hoztam fel hogy a csepp agyad is felfogja, mert jól szemlélteti(amit szerintem nem is láttál).

De látom te az vagy, aki Monty P-re is azt hiszi, hogy agyatlan baromság és nincs mögötte semmi...

2017. nov. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mondja az, aki műcirkusznak tekinti a kubai válságot, ami nem is volt annyira mesterkélt.
2017. nov. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jó, hát tőlem aztán annyit rettegsz, amennyit akarsz:D
2017. nov. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!