Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért tartják olyan rossznak...

Miért tartják olyan rossznak a honvédséget, mert ahogy én tudom ott az ember fegyelmet, rendszeretetet tanul?

Figyelt kérdés
18 éves koromban én is tervezek bevonulni

2018. jún. 30. 19:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Mert nem azt tanult, röviden. A régi, kötelező rendszer egy kalap szart nem ért. Most kilőtt a baka 10 lőszert az egész ideje alatt?


A legtöbben kényszermunkaként élték meg.

2018. jún. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Neked a honvédség kell, hogy fegyelmet, rendszeretetet tanulj? Nem irigylem a szüleidet.
2018. jún. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Ki tartja rossznak? A sorkatonaságot tartják rossznak.
2018. jún. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Hát nem mindegy hogy a mostani honvédségre vagy a régi kötelező sorkatonai szolgálatra gondolsz. Mert a réginek tényleg semmi értelme nem volt.6 db lőszert lőtem ki célra. Meg egy tárral a vak sötét éjszakába. Akik állatok voltak vagy épp senkik a való életben ott élték ki magukat. Ott lehettek valakik legalábbis így gondolták. Sz ég világon semmi haszna nem volt. Persze lehet még régebben más volt vagy más országokban komolyabban veszik de az én ben töltött kilenc hónapomnak az ég világon semmi értelme nem volt.
2018. jún. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Honnan/kitől tudsz te ilyet?
2018. jún. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem fegyelmet tanultunk, hanem hogy hogyan kell fegyelmezettnek tűnni. Tulajdonképpen ez valóban egy hasznos készség, de a legtöbben már gyerekkorban megtanulják.
2018. jún. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Mit tudsz arról, hogy kik tartják olyan rossznak a honvédséget?

Nem mindenkinek való.

Alá kell tudnod rendelni magad. Sokkal jobban, mint a civil életben. Eszköz vagy a feljebbvalód kezében, olyan célok elérése érdekében, amikre akár az életed is rámehet. Sok esetben nem te döntöd el, mit teszel, hanem eldöntik helyetted. Mivel egy csavar vagy a gépezetben.

2018. jún. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én fiatalként nem tartom rossznak, viszont akik a kötelező sorkatonaságot, akarják visszaállítani, azok pont erre hivatkoznak, hogy a mai fiatalok, milyen neveletlenek, tiszteletlenek, stb. Szerintük az a férfi aki -10 fokban kint áll őrségben órákat. Na ezt a gondolkodás mód nem tetszik sokaknak.
2018. jún. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Jeffrey Spender ***** válasza:
33%
50 - 60 éves elavult szovjet szemeteink vannak, lövészet alig van és az állomány is utolsó körre beugró nyugdíjasokból vagy rosszabbnál rosszabb kinézetű középkorú szerződésesekből áll, ezért szidják.
2018. jún. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Jeffrey Spender ***** válasza:
A lepontozóknak mi nem tetszik a válaszomban ?
2018. júl. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!