Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért tartják olyan rossznak...

Miért tartják olyan rossznak a honvédséget, mert ahogy én tudom ott az ember fegyelmet, rendszeretetet tanul?

Figyelt kérdés
18 éves koromban én is tervezek bevonulni

2018. jún. 30. 19:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

az hogy nem igaz amit állitasz.


Szolnokon pl. elfogadható technika van, de már Debrecenben, pápán és kecskeméten is. A többi alakulat is szépen fejlődget. Persze sok az öreg roncs, de nem is megy minden 1ik pillanatról a másikra.


A másik:

A harcoló besorolásúak évente rengeteg lövészeten vannak. Tudom mert ott voltam.

Természetes hogy egy szakács mondjuk évente 1x megy lövészetre, mivel nincs akkora szükség rá.


Az amit állítasz pedig nem igaz.

Az öregek tartalékosnak mennek, amivel semmi baj nincs.


Abban a században ahol én voltam pedig az állomány 70%-a 30 alatti volt. Persze mondjuk a javító-karbantartóknál ez az arány fordított. De minden beosztás kérdése.

2018. júl. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
49%

# 11


hány menetgyakorlat van? hány hegymászás van? hány sígyakorlat / síoktatás van? Épületharcászat gyakorlatok lézertag stílusban, komplett városmodellekben? 1-2 éven belül elérhetőek a külföldi továbbképzések? Missziók 2-3 éven belül?


Ezeket azért kérdezem mert komolyan érdekel. Amiket leírtam, az a globális minimum. Na jó nem ugandában, de jól menő hadseregekben ezek mind a legalapabb dolgok az első 1-2 évben.

2018. júl. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Azért, mert nem fegyelmet tanulsz (azt a szüleidnek kéne tanitani átlagesetben) hanem arra tanítanak, hogy minden utasítást hajts végre. Mire kikerülsz onnan nem fegyelmezett ember, hanem agymosott zombi lesz belőled
2018. júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Bocs nem figyeltem.


hány menetgyakorlat van? - Évente nekünk kb 6-7

hány hegymászás van? - Évente szintén nekünk 3

hány sígyakorlat / síoktatás van? -> Minek? Nincsen hegyünk, honnan akarsz lesíelni ne idegesits már fel.

Épületharcászat gyakorlatok lézertag stílusban, komplett városmodellekben? - Kb 3 hetente van épületharcászat, 2-3 havonta miles rendszerrel. Már ha tudod mi az...

1-2 éven belül elérhetőek a külföldi továbbképzések? - Félévente is elérhetőek ha harcoló alakulatnál vagy és jelentkezel mindenre.

Missziók 2-3 éven belül? - :)))) Szolnokon barátom instant küldenek ki miután hazajössz és letelik a kötelező pihenőidő ha menni akarsz (1 év)

2018. júl. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!