Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Alkalmatlan leszek a katonai...

Alkalmatlan leszek a katonai egészségügyi vizsgálaton?

Figyelt kérdés
A házi orvos nem írta rá a papírra,hogy magas lenne a vérnyomásom ( csak azt,hogy anyukámnak az) +vannak papírjaim például :24 órás vernyomasmérés , kardiológia és otthoni vernyomasmereseim ,amik mind jók stb. Ha ezek mellett magasat fognak mérni ,akkor szerintetek lehetek alkalmatlan ?

2018. júl. 8. 21:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az kimaradt,hogy feherkoppenyes vagyok.:)
2018. júl. 8. 21:38
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
fehér köpenyes? tehát nyoma van valahol hogy kezeltek pszichiátrián a vigyorgóban? hmm én inkább ezen gondolkodnék nem a vérnyomáson agyalnék :D
2018. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
A vérnyomással nem lesz gond. Nekem kicsit magas, bár tény, hogy kibszottul idegesít, hogy egy szr szorótja szét a kezemet, meg alapból mindenre a világon ráparázok picit, izgulós típus vagyok sajnos. Ezt nálam rendőri alkalmasságin az orvos fel is ismerte, látta, hogy csak izgulok és amiatt lehet ez, bár sztem csak egy picit lehetett magas úgyis. Szóval nem volt gond. Amúgy makk egészséges vagyok. Pro tip:szakorvosnál! csinálj minden papírt, ami esetleg kell előre lehetőleg minél hamarabb, és az orvosi hamar lemegy, a pszicho meg inkább iq teszt kb, adja magát, könnyű, nem értem, hogy buknak annyian rajta. Fizikain is sokan buknak, pedig az is könnyű, készülj fel rá, eddzél és no para.
2018. júl. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mennyi szokott lenni ?
2018. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ami eddig a legmagasabb volt az 170/109 körül volt.
2018. júl. 8. 22:48
 6/11 A kérdező kommentje:
Azert is voltam egy csomó helyen vizsgálaton, de nem találtak semmit.
2018. júl. 8. 22:49
 7/11 A kérdező kommentje:
Es ezért kellett otthon vezetnem egy füzetbe ,ahol az összes mért érték jó,sőt van ahol alacsony.
2018. júl. 8. 22:58
 8/11 anonim ***** válasza:

Vernyomas nem akkora gond.

De mi az a feherkopeny? Ha az amit a #2 ir, akkor starbol bukta.

2018. júl. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt jelenti h izgulsz,ha az orvosnál vagy,ezért van az,hogy mikor orvosnál merik a vérnyomásom ,akkor magas.
2018. júl. 9. 08:51
 10/11 anonim válasza:
A fehérköpenyt az közöld az alkalmasságin a dokival aztán lesz "erőpróba" ami annyira gyenge és szánalmas, hogy egy 16 éves simán megcsinálja ésbott nem az a cél h edzett legyél hanem ne legyél puding utánna majd kapni fogod a kiképzés
2018. júl. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!