Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lányként is lehetek katonai...

Yoda--- kérdése:

Lányként is lehetek katonai vezető?

Figyelt kérdés
Egy ideje bennem van már ez a kérdés sajnos nincs katona ismerősöm akitől megtudnám kérdezni ezt. A válaszokat előre is köszönöm.

2018. júl. 11. 12:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
37%

#9, Akinek egy kicsit valoban tobb esze van nem kezdi hangoztatni.

ha egy nő szeretne egy férfi munkát végezni, legyen az akár katonaság vagy akármi, akkor azt egyből ki rekesztik.

Nincs kirekeszve, csak valahogy megse kell a franya nagy egyenloseg.

Mikor valamit cipelni kell rogton akad valami papirmunkajuk. Pedig senki sem akadalyozna meg hogy ugyanugy cipeljek a loszeres ladakat.

2018. júl. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, semmi akadálya.
2018. júl. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
37%

tényleg ez is milyen érdekes, hogy ha valamit arrébb kell rakni, vagy pakolni kell akkor rögtön jöjjenek a fiúk, mert férfi erő kell férfi munka stb, az irodában meg megy a hiszti, hogy elnyomnak.


Hol érdekelte bármelyik férfitársamat akár mikor az, hogy segíteni kellett egy nőnek? Sztem soha, szívesen segítünk. De akkor ne essünk már át a ló túloldalára, hogy mi meg elynomjuk őket. miacsöcs?

2018. júl. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

KÉRDÉSRE VÁLASZ:


Igen lehetsz, a HHK-n "bármi lehetsz" kivéve felderítő. Oda nem enged a tanszék lányokat. Azon kívül bárhova mehetsz és az első két év elég is lesz arra hogy rájöjj neked való-e.

2018. júl. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


"A honvédtiszti alapképzésekre az a 18. életévét betöltött, de a felvétel évében 25. életévét még be nem töltött, cselekvőképes, magyar állampolgársággal rendelkező személy vehető fel, aki a jelentkezők egészségi, pszichikai és fizikai alkalmasságának szabályairól szóló rendeletben előírt alkalmassági követelményeknek megfelel (három hónapnál nem régebbi hatósági bizonyítvánnyal, valamint angol nyelvből államilag elismert B2 szintű nyelvvizsga-bizonyítvánnyal vagy azzal egyenértékű okirattal rendelkezik). További feltétel, hogy a hallgató hozzájárul nemzetbiztonsági alkalmasságának ellenőrzéséhez, és vállalja a honvédtisztjelölti szolgálati viszony létesítését és fenntartását a honvédtiszti alapképzés idejére. A jelentkezők pályaalkalmassági vizsgálaton vesznek részt."

[link]

2018. júl. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
89%
Lehetsz, viszont őszintén szólva, én rendkívül kevés olyan nőt láttam, akinek tiszteletet parancsoló a megjelenése. Egy vezetőnek, főleg katonainak pedig ilyennek kell lennie. Szerintem nem kimondottan nőnek való feladat.
2018. júl. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!
2018. júl. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
yoda is megérkezett
2018. júl. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem sima ügy, a tekintélyt nem az fogja kivívni ,hogy farkad van vagy puncid.... sok sikert ! :)
2019. jún. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

De #19, igenis szamit hogy mi van a labad kozt.

Keves a normalis no a seregben, a hiszterikakat meg senki se szereti.

2019. jún. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!