Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » NKE-HHK Katonai vezető szakon...

NKE-HHK Katonai vezető szakon alkalmatlansággal jár? Többi lent!

Figyelt kérdés

1. Migrén: bár nincs róla papirom még és még alsós koromban jött ki először(most 11.oszt. vagyok) tehát elég jól megtanultam kezelni.


2. Pajzsmirigyemmel van valami gond. Nem tudom h tultermel vagy alultermel de gyógyszert szedek rá: minden nap reggel éhgyomorra, úgy, hogy utána fél órán keresztül nem ehetek. De igazábol nem befolyásolja sem a fizikai erőmet sem az állóképességemet, még a figyelmemet sem. Tehát igazábol semmit nem befolyásol csak reggelente be kell vennem egy 5x1mm nagyságu kerek tablettát.


Mi a véleményetek? Ezektöl még bekerülhetek a fent emlitett helyre?



2015. szept. 6. 09:29
 1/2 Marczell ***** válasza:

tehát van neked 1 hormonális és neurológiai krónikus betegséged amire gyógyszert kell szedned.

na már most a 100%-os választ úgy tudod meg hogy betelefonálsz a kecskeméti honvédkórházba, felhívod a katonai alkalmassági osztályt és rákérdezel a fentiekre.

fenn áll annak a veszélye hogyha kihagysz egy gyógyszeradagot az befolyásolná a teljesítőképességed. azt pedig katonáék nem nagyon szeretik, legalábbis a hadsereg nem a megértésről ismert

2015. szept. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, betelefonálok majd.

Egyébként volt már h kihagytam 1-1adagot véletlenül de semmi sem változott(sem a közérzetem sem a fizikai teljesitőképességem).

2015. szept. 6. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!