Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A Magyar Honvédségnél és a...

A Magyar Honvédségnél és a Rendőrségnél a 2perces fekvőtámaszban meglehet állni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mondjuk csinálok 20 fekvőtámaszt akkor akár ülhetek(pihenhetek) is csak az a lényeg, hogy 2percen belül annyi szabályos fekvőt lássanak amennyit tudok?

2019. jan. 7. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Igen. Én úgy szoktam csinálni hogy amikor elindítják a stoppert, csinálok egy szabályos fekvőtámaszt, aztán 1 perc 57 másodpercig megállok, aztán gyorsan csinálok még egy szabályos fekvőtámaszt és kész is vagyok.
2019. jan. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lol
2019. jan. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megállni meg lehet, csak nem feltétlenül te fogod megnyerni az állást...
2019. jan. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Persze, ahogy pl egy írásbeli tesztlapot is be lehet adni üresen. Csak aztán nyilván értékelni is aszerint fognak.
2019. jan. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ennek folytonosnak kell lennie, ha csinálsz 20 at és egy kettő közüle nem szabályos az rendben van de úgy nem csinálhatsz 10 fekvő után szünetet tartasz xD
2019. jan. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A pihenés oly módon történhet, hogy megszakítod a karhajlításnyújtást, de attól még tartod fekvőtámaszban.


Ha leteszed a térded akkor megállítják a végrehajtást.


Ezzel egy teljesen átlagos fizikai állapotú ember +10-20fekvőt nyer.

2019. jan. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!