Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek mi az amit a...

Szerintetek mi az amit a leginkább fejleszteni kellene a Magyar Honvédségen belöl?

Figyelt kérdés

2019. jan. 12. 14:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem is tudom így hirtelen , hogy a sok fejlesztenivaló közül mit írjak. Annyi , de annyi ötletem lenne. Talán az első lehetne az , hogy a csapatszállító gépeket a katonaság használja és ne meccsekre járjanak vele a korrupt politikusok.
2019. jan. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem az egyik az EÜ!

Mert az egy dolog hogy civil életben olyan az egészségügy amilyen! De hogy a honvédségen belül milyen az kritikán aluli! Mert szerintem eléggé gáz az hogy van valami sérülése az embernek és nem képesek ellátni! Személyes tapasztalatom hogy egy pár hete volt egy sérülés a kezemen és nem volt se betadin és kötszer nálunk az eü-n mind a kettőt az ellátónak a saját CLS zsákjából kellet elővennie!

2019. jan. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2%
Meg kéne szüntetni. Értelmetlen pénzkidobás.
2019. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
8%
Utolsóval egyetértek.Békét akarunk,nem háborút.A sok militarista menjen és lőjék agyon egymást,de minket hagyjanak ki ebből.
2019. jan. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagy a választék, inkább azt kérdezd, hogy mit nem, kisebb lesz a lista jelentősen.
2019. jan. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%
Megtámad valaki mi csinál a honvédség? Hívja a szemét ballipsi nyugato nato-t. Ezt a hadsereget 2 perc alatt ledarálná egy valódi hadsereg. Vagy ledobnak egy atomot és viszlát. Lehet itt parádézni a színes ruhákban meg lődözni a drága lőszerrel, de szart se ér.
2019. jan. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

annyi eszetek van amennyi látszik.


Ha megtámadna valaki... csak hogy nem támadott még ezért baromira nem lehet biztos benne senki hogy mi történne. Ne is legyen ilyen.

Miért ennyire jó érzés szidni a saját katonáidat? Jobb lesz tőle a napod hogy NA EZAZ! MOST JÓL LEOLTOTTAM ŐKET!


A másik meg, mitörtént 100 éve amikor feloszlatták a hadsereget szerintem mindenki tanult belőle. Drága Linder Bélánknak hála szépen bevonultak a románok Budapestre.


Az az ország aki SEMMIT nem költ a hadseregére azt megeszik reggelire.


Én sem akarok háborúzni ne értsetek félre. De sajnos amíg nem lesz mindenki egyöntetüen pacifista nem szüntethetjük ezt meg.

2019. jan. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%

"Drága Linder Bélánknak hála szépen bevonultak a románok Budapestre."


Az véletlenül se zavarjon, hogy Linder Béla néhány napos hadügyminisztersége és a román bevonulás között eltelt majdnem kilenc hónap, és közben a Tanácsköztársaság megvívott egy aránylag komoly és sikeres Északi hadjáratot.

Nem is szólva róla, hogy a legendás "nem kell többé hadsereg" állapot sosem létezett, Linder leváltása után Bartha Albert hadügyminiszter meglepően gyorsan szervezett egy hadsereget a Károlyi-kormánynak, a visszatérő egységekből. A gond sokkal inkább az volt, hogy nem merték ezt a sereget használni.

Szóval lehet emlegetni Linder Béla (valószínűleg részegen) elmondott és a Horthy-korszakban az unalomig ismételt beszédét, csak ne írj ilyen történelmi tévedésektől hemzsegő dolgot, hogy Linder Béla=román megszállás.

2019. jan. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%

Ok és okozat.

Ha a nemzeti bank elnöke holnap azt mondaná hogy válság van, akkor hiába nincs válság megzuhannánk.


Bizony igen is tehetnek róla azok az emberek.

2019. jan. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%

"Az az ország aki SEMMIT nem költ a hadseregére azt megeszik reggelire."

Te meg azt nem érted meg hogy értelmetlen arra milliárdokat elverni hogy most 2 vagy 2 és fél perc alatt tudnák most is elfoglalni az országot a románok, akik egyébként katonai és politikai szövetségesünk. Max Orbánnak számít mert annyival több ideje lesz odatipegni a felcsúti luxusvillája udvarán álló "honvédségi" magángépéhez.

2019. jan. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!