Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Katonanak keszulok, es az...

Katonanak keszulok, es az lenne a problemam, hogy lesz-e eleg idom a kontaktlencsem apolasara es a be/ki vetelre?

Figyelt kérdés
Aggodok egy kicsit, mert attol tartok hogy minden olyan gyorsan megy, es nem lesz idom (nyilvan a szemuveg praktikusabb, de nekem a lencse kell)

2019. jan. 20. 21:25
1 2
 11/19 anonim válasza:
46%

6-os

Tudod nagyon sok katona igencsak sokat tanul.

Kicsit kockáztatják az életüket? Voltál már kint??? Vagy csak a fotelből osztod az észt???

2019. jan. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Komolyan kerdeztem amit kerdeztem, csak te vagy ilyen agyilag zarkozott hogy bebeszelsz magadnak ilyeneket, menjel inkabb es foglalkozz az asszonnyal, mar ha van. A hasznos valaszokat pedig koszonom szepen!
2019. jan. 20. 22:29
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Ha nagyon aggódsz a lencse miatt, én a helyedben megcsináltatnám a szemem lézeres szemműtéttel. Én rövidlátó voltam, 360 ezrembe került, de minden pénzt megért. Egy héten belül már mehettem dolgozni és jobb lett a látásom mint az egészségeseknek. A kutya valagáról a bolhát le fogod lőni 1 km-ről :D Lencsére meg szemüvegre az évek alatt többet elköltesz.
2019. jan. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
28%

Kedves kérdező!


Ha a mezei oposszum rajba kerülnél és Huppenhauer Károly lenne az őrmestered, mondd meg neki hogy nádi poszáta haverja vagy, így nem kell félned, hogy a csapat majd kipécéz magának. A kontaktlencsét mindig dugd el a párnád alá, és ne reklámozd senkinek, ugyanis a seregben nagy esély van rá, hogy elbartelozzák. Vigyázz magadra tesa!

2019. jan. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Lesz rá időd nem kell aggódni. Sok sikert a pályafutáshoz
2019. jan. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Még, ha 1 óráig tartana csak az egyik szemedbe berakni a kontaklencsét akkor is bőven lenne rá időd.

Ne hidd azt, hogy húdekomoly dolgod lesz a honvédségben, max versenyezni járhatsz majd, ha jó vagy. Éles bevetésre, stbre nem nagyon fognak vinni, mivel eddig mindegyik kormányunk sóher sperma volt, költeni nem akarnak a honvédségre.

Sok honvéd úgy fejezi be a kiképzést, hogy max egyetlen egy tárat lőhet el, többet nem engednek. Honvédként is max kártyázni fogsz, mást nem.

Honvédség csak alibinek van, a NATO írja elő, fejlesztések is a legminimálisabbak vannak csak, hogy elérjük azt az összeget, amit a NATO előír. Pár éve emiatt kellett vennie a Honvédségnek túlárazott helikoptereket, hogy elérjék ezt a minimális szintet. Igaz, hogy használhatni nem használhatta senki se anno, csak a garázsba volt leparkolva, de legalább elérték nagynehezen a minimális összeget.

Még, ha műlábad lenne akkor is sima helyed lenne már a honvédségben.

2019. jan. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
52%

Nyilván sok egyszerű ember számára nem is értékes a saját élete, meg olyan egyszerűek, hogy fel sem fognak semmit, nekik nem nagy dolog kimenni Afganisztánba és keresni fél-egy millát, ott is minimális a kockázat. Eddig talán 1-2 magyar katona halt meg ilyen missziókban. A határőrzéshez sok sikert kívánok, előtte tanulmányozd a bódékészítést.

Rendőrség ugyanez. Egyszerű létformák, akiknek nem számít a stressz, a több műszak, szeretik kiélni erőszakos hajlamaikat, szellemileg jobb munkakörre nem alkalmasak.

2019. jan. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

17: Dehogy 1-2 magyar halt meg ilyen missziókban. Papíron lehet, de azért, mert össze-vissza lettek trükközve azok is.

Beszéltem egy faszival, ő nem tudom hány évig volt kint Irakban anno. Őket úgy trükközték ki, hogy egy faszi, mint zsoldosokat alkalmazta.

10-en mentek ki, ebből 3-an értek haza, de a 3ból is csak 2 egészségesen, 1 mozgássérültként az amerikai felcserek miatt (konkrétan összeveszett kettő miként kellene összevarni a sebbet, így folyamatosan vagdosták fel ott a helyszínen egymás varratait egyre mélyebb sebeket ejtve, belegondolhatsz miket műveltek le mikor már a francia idegenlégiósok tartottak az amerikaiak fejéhez közvetlenül fegyvert, hogy takarodjanak onnan, az idegenlégiósok felcsere konkrétan kérte a hazaküldését még aznap, mert nyíltan megmondta nem küldik haza agyonlövi az éjszaka folyamán a két amerikai felcsert).

2019. jan. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, es az erdekes torteneteket. Ki gondolta volna, hogy egy ilyen egyszeru kerdes is mennyi mindent kivalthat egyes emberekbol!
2019. jan. 21. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!