Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Erne valamit, ha visszahoznak...

Erne valamit, ha visszahoznak a sorozast?

Figyelt kérdés
Sok fiatal valtozna szerintetek? Mivel lettek masok/jobbak akiknek kotelezo volt?

2019. ápr. 15. 08:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%

Megteszem! Nyelvtanodba kötök bele. Az érne valamit ha kapnál helyesírási xótárat. Ja, hogy ez túl arrogás válasz lenne?


Egyrészt, felesleges pénzkidobás lenne, másrészt meg lenne a katyvasz, hogy tanuljon is az ifju meg azért védje meg a hazáját, de szüljön is gyereket meg járjon templomba, meg napinta tesizzen. A mi kultúránk nincs erre felkészülve. :)


21/F és én szívesen lennék katona csak matek felmentésem volt (diszkalkulia) kvázi hüle vagyok ahhoz.

2019. ápr. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Abban a formájában ahogy volt nincs értelme. Kevesebb lettem másfél évvel és senki nem tudja visszaadni, ennyi.
2019. ápr. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%

Érvek:



Ellenérvek:


- Értelmetlen


- Drága


- Funkciótlan


- Nem ad releváns tudást


- Mai háborúkat nem lövészárkokban vívják


- Nem nevel tiszteletre sem a közhelyekkel ellentétben


- Nem szól másról, mint 9 hónapig szopatni a másikat


- Az ott töltött idő kiesik abból, amit valós munkával végezhetne


Elöregedő társadalom van. Felosztó kirovó nyugdíjrendszer. Be lehetne vezetni, csak akkor a nyugdíjasok (akik legjobban akarják ezt) kb éhen pusztulnának.


És amúgy nem tanított sem fegyelmet, sem tiszteletet az, hogy egy alkoholista, sok esetben perverz tizedes 18 hónapig naponta 9x mosatta fel a folyosót.


Ma már nem az fog boldogulni, aki parancsra jól pucol krumplit.

2019. ápr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az utcán kéregető, sz-ró, verekedő hajléktalanok egytől egyig voltak sorkatonák. Szerinted ért nekik valamit?
2019. ápr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Van helyette sorosozás.
2019. ápr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha normális-értsd: nem komplexusos- kiképzőtisztek és a 21. századot tükröző felszerelés állna a honvédek rendelkezésére, akkor mondhatjuk azt, érdemes lenne megfontolni. Kb. olyan típusú lenne, mint Ausztriában.
2019. ápr. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
Még többen lépnének le az országból, hogy megússzák.
2019. ápr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem unjátok még ezeket a kérdéseket?


Nem kell változnia a fiataloknak,a szolgalelkűség nem erény.

2019. ápr. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 peca1000 ***** válasza:
Faterom mondta (2 é
2019. ápr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 peca1000 ***** válasza:
100%

Faterom mondta (2 évet húzott le): Inni, dohányozni, hazudni, csalni tanult meg a többség ez idő alatt.


Qrva nagy sz...pást, és rengeteg tönkretett életet hozott.


Aki vissza akarja vezetni, annak kötelezném a bevonulást, akkor is, ha voltak már, kortól függetlenül.


Én szerencsére kibuliztam, hogy alkalmatlannak minősítsenek, egy gyerekkori asztma miatt.

2019. ápr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!