Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Erne valamit, ha visszahoznak...

Erne valamit, ha visszahoznak a sorozast?

Figyelt kérdés
Sok fiatal valtozna szerintetek? Mivel lettek masok/jobbak akiknek kotelezo volt?

2019. ápr. 15. 08:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Külön orvoscsapat szakosodna arra hogy az összes gúrunk vaze csávóból papiron rokkantat csináljon.

Mondjuk jó részüknek már van rokkant kártyája a bmw terepjáróhoz.

2019. ápr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Tanitó bácsi kimaradt egy y.

Azt akartam irni hogy gyúrunk vaze.

Ne tessék megbuktatni.

2019. ápr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem jó lenne a sorkatonaság. Pont illene a Fidesz többi kreténsége mellé.
2019. ápr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
37%
Kellene a katona az új keresztes hadjárathoz az iszlám ellen.
2019. ápr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ne hozzátok elő ezt az iszlámot én azt várom ez a buta nyugat mikor jön rá mekkorát tévedet
2019. ápr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Én határőr voltam. Visszanézve jó buli volt, bár akkor piszkosul rühelltem, mert kemény, szivatós idők jártak. A gyengébb idegzetűek közül egy páran be is adták a kulcsot.

Mindenesetre megtanított megbecsülni a szabad életet. Tudjátok, a fény csak a sötétben látszik. Csak akkor tudjuk igazán értékelni amink van, amikor veszni látszik.

2019. ápr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érne-e valamit a sorkatonaság ma Magyarországon?A válaszom nem.


Amennyiben azt a sorkatonai szolgálatot vesszük alapul, ami nálunk is ismert volt a cocializmusban, hogy a berúgott bajszos őrmesterek/tizedesek ülvötözzenek veled berúgva dohányszaggal 2 éven át, hogy naponta felmosd a padlót, arra nincs szükség.Nem csoda, hogy itthon szinte 0 támogatottsága van a sorkatonaságnak (még azok körében is, akik voltak, igazából nem sokan mondják azt, hogy "sorkatonaság kellene", csak kicsi, de hangos kör).


Viszont nagyon is támogatnám a sorkatonaságot, ha egy háborús övezet küszöbén lenne Magyarország, körülvéve olyan országokkal szomszédként, akikkel nem nagyon vagyok jóba, akkor mehetne, lásd: Izrael.VISZONT, akkor sem a szocializmusban megismert alapokra építkezve.Ebből kiindulva is, valószínűleg Ausztriában, Svájcban, Görögországban, Izraelben, Finnországban, és Dániában is asszem nem véletlenül maradt fenn a sorkatonaság, mert ott valszeg értelmes dolgokat tanítanak a sorozottaknak.


Én egy pár hetes katonai gyorstalpalót, akár önkéntes (akkor járnának bizonyos extrák, apróságok a civil életben) akár kötelező alapon támogatnék, DE, akkor sem nyílván Magyarország jelenlegi társadalmi-gazdasági-politikai helyzetében, nyílván.

2019. ápr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!