Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Vegyvédelem vagy harckocsizó...

Vegyvédelem vagy harckocsizó specifikáció?

Figyelt kérdés

NKE-n melyiket érdemesebb választani? A vegyvédelem vagy a harckocsizás a mozgalmasabb? Melyiknek milyen pozitív és negatív tulajdonságai vannak? Illetve évente körülbelül hány fő mehet ezekre a specifikációkra?

A válaszokat előre is köszönöm!



2019. máj. 1. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz szivni akkor vegyvedelem.
2019. máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vegyvédelemnél magasabb az illetmény , külföldi missziókra is hamarabb kerülhetsz stb. Bár tűzharcba nem fogsz keveredni de veszélyes anyagokkal fog kelleni dolgozni nagyon észnél kell lenni. (Ha érdekel az ilyesmi szerintem ezt válaszd ha lehet én ezt tenném).


Harckocsizó meg hát attól függ izgalmasnak izgalmas viszont azt tudom mondani ha magas ember vagy akkor felejtsd el mert akkor rohadt nagy szívás lessz, aki ült már páncélosban és nem csak séta menetben ment az tudja miről beszélek. A negatívumja viszont az hogy ha netán háborúra kerül a sor vagy arra hogy kivezénylik a harckocsis hadosztályt külföldi háborús zónába(bár kicsi az esélye de benne van a pakliban) a harckocsizóknak van a legkissebb túlélési esélye, bár mint említettem az ilyen konfliktusnak relatív kicsi az esélye

2019. máj. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Off.

Nekem erről a Kő egy csapat c. film jutott eszembe.

2019. máj. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Harckocsizó izgibb.

Negatív hogy Tatára kerülsz ami hidd el elég negatív önmagában is...


VV nehéz, sokat kell tanulni, és a kevés eszköz miatt háttérbe is van szorulva. Unalmas miután kikerülsz egyetemről.

De Fehérváron szolgálhatsz ami azért elég jó.

2019. máj. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A vegyvédelem az kőkemény kémia ,és ott nagyon összefüggően kell alkalmazni a tudást ,tehát nagyon gyakorlatias is egyben és nagyon sok elméletet kell hozzá tudni.Külföldre ezzel egyébként nem fognak vinni az fix ,harckocsizással már inkább ,viszont nem mondanám ,hogy ez utóbbi olyan veszélyes lenne ,mint az előző ugyanis a vegyvédelemnél nagyon sok veszélyes anyaggal foglalkozol ,nagyban befolyásolja az élet tartalmadat is, szóval jól gondold meg ,egyébként mindkettő jól keres ,de a vegyvédelmet nagyon szeretni kell és kitartónak lenni benne ,ha elakarsz azzal valamit érni utóbbi meg inkább izgalmasabb .
2019. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!