Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kárpátaljaiak! Hogyal érzitek,...

Kárpátaljaiak! Hogyal érzitek, hogyan éltek most (2019-ben)? Mindent egybevetve?

Figyelt kérdés

2019. szept. 30. 18:05
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Tudnék linkelni videókat, ahol néhány lány, illetve nő mondja el ebbéli meglátásait, de nem akarom linkelni, személyiségi jogok - esetleges - megsértése miatt. Én már nem egy ilyen interview-t láttam, illetve olvastam.
2021. márc. 22. 23:21
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Szomszédaink Kárpátalja? :) Abban volt egy fiatal, csinos tanítónő. (talán akkor végzett az egyetemen) Kíváncsiságból megnéztem facebookon, azóta már ő is Budapesten él.
2021. márc. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Gyerekek... Engem elborzasztott, amit ebben a videóban láttam és hallottam! Nem is tudom mit mondjak. Vagy mit illene mondanom. Borzasztó sorsok és rengeteg kérdés.

Válasz lehet-e egyáltalán bármelyikre is? Jó válasz...


Szép a lány az elején valóban, de őt nem láttam. Még. És tényleg Magyarországon dolgozik már. Ő így döntött. Akikről én beszéltem viszont maradni szeretnének.

Csak náluk is előbb-utóbb megjelenik majd néhány kérdés.

2021. márc. 23. 00:07
 24/25 ReGina... ***** válasza:
100%

Senkinek sem könnyű az élete, mindenhol vannak problémák, sajnos nekünk ez jutott.

A változást mindig próbáljuk kieszközölni, de amikor úgy tűnik egy kicsit javul a helyzet, akkor kétszeresen vissza lépünk.


Melyik videóra gondolsz? Esetleg elküldened üzenetben?

2021. márc. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Valóban nem szeretném, a kicsivel fentebb írt miatt, ne haragudj.

De volt már az elmúlt években néhány hölgyemény, akik az általam írt maradási szándékot nyilatkozták; ők bizony kitartanak. 15 (vagy 16?) évestől, egy harmincasnak látszón át, negyvenesig.

Diákok, illetve tanárok főképp, és akiknek nem jegyeztem meg foglalkozását. Persze nem sokan voltak, de voltak.

2021. márc. 23. 10:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!