Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Megint találtak egy halott...

Megint találtak egy halott migránsokkal teli kamiont, ezúttal Angliában. Nem kellene jelképesen felelősségre vonni a civil szervezeteket is azért hogy együttmüködnek a tömeggyilkos embercsempészekkel?

Figyelt kérdés

2019. okt. 23. 19:21
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

20:29

Utolsó, te tényleg képtelen vagy felfogni hogy azok a szerencsétlenek azért fuldokolnak a vízben mert az embercsempészek és a migránstaxizó "civilek" egymással lezsírozzák a "rakomány" átadását ilyen módon? Ezt csak annyira lehet életmentésnek nevezni mintha én belelöknélek a Dunába, de aztán utánad dobnék egy mentőövet és utána verném a mellemet hogy megmentettem az életed.

2019. okt. 23. 20:44
 12/34 anonim ***** válasza:
37%

Szóval szerinted az összes menekült és migráns hajókon érkezik Európába és ha nem lennének ezek a civil szervezetek, akkor kevesebben jönnének?

És a kormánymédián kívül honnan tájékozódsz még? Ha tudod, hogy együttműködnek, akkor gondolom valahol bizonyítékot is láttál erről. Szóval az embercsempészek szerinted fizetnek a kimentőknek? Ennyire rendesek ezek az embercsempészek, hogy odafigyelnek, nehogy vízbefulljanak azok, akiket csempésznek és még a saját pénzükből fizetnek is ezért? Vagy a civil szervezetek fizetnek a csempészeknek, hogy küldjenek embereket, hogy legyen kiket kimenteniük?

2019. okt. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem azta Nap nevezeü égitestet büntessék, hogý annyira meleg van miatta.
2019. okt. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
56%

#12

Szándékosan adod a demenst? Külföldi szakértők is alátámasztották, hogy a migrációt segítő NGO hajók maguk az embercsempészek. Valamint akik Európába érkeznek, azok nagy százaléka gazdasági migráns, pár terroristával keverve (ami szintén sokat beigazolódott). Nézz fel néha a hugymeleg ballib portálokból, és olvasgass másfelé. 2019-ben ezt magadtól illene tudni egy digitális világ közepén. Vagy csak a 444-es Indexes propaganda oldalakig terjed a keresési képességed?

2019. okt. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
32%
14-es: mint írtam én nyitott vagyok, tudni szeretném hogyan is működik ez, de te csak valamilyen állítólagos szakértőkre hivatkozol. Pedig tényleg érdekelne, hogy ki fizet kinek (NGO a csempésznek vagy a csempész az NGOnak) és miért. Szóval szerinted, azok alapján amit olvastál, hogyan működik ez. Leírnád? Nem linkekre várok, hanem hogy Te összefoglald miket olvastál.
2019. okt. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
67%

#15

Összefoglalva: Az NGO-kat az eu (echo,fpa) finanszírozza a közös költségvetésből, valamint magánalapítványok (Soros Fund Management), és magánszemélyek (pl Michael Ignatieff).

Az olasz államügyészben is felmerült, hogy nem filantróp céllal végzik a munkájukat, ezért a költségvetésüket át kell világítani, mivel számos esetben is kiugróan magas forrásaik vannak.

Hogy miért jó az eu-nak és magánszemélyeknek, alapítványoknak, hogy olyan szervezeteket támogat, akik szó szerint csempészik az embereket, akik többségében nem menekültek, ezt odabízom rád.

Most pedig én vagyok kíváncsi arra, hogy milyen források alapján próbálod kimagyarázni a nyilvánvaló dolgokat?

2019. okt. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
52%
A támogatók közül kifelejtettem az OSI-t.
2019. okt. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
38%

Nagyszerű, ismét eljutottunk a világ megdöntését megcélzó Soroshoz. Pedig a kormány már abbahagyta a sorosozást. Az Ignatieff bevallom új volt, őt még nem hallottam mint embercsempészeket pénzelő gonoszt, dehát érthető, hiszen ezzel lehet indokolni miért nem engedte tovább működni Orbán a CEU-t. És mindez nyilvánvaló... hmmm... Az a baj, hogy én továbbra sem tudom hogy miért jó az eu-nak és magánszemélyeknek, alapítványoknak, hogy olyan szervezeteket támogat, akik szó szerint csempészik az embereket, akik többségében nem menekültek és sajnos te se világosítottál fel. Dehát ilyenek ezek az összeesküvés-elméletek: mindig vannak gyenge pontjaik amiket nem lehet megmagyarázni.

Nem egészen értem milyen nyilvánvaló dolgokat kellene kimagyaráznom.

Az csak a fidesz-hívőknek nyilvánvaló, hogy Soros, Ignatieff és az EU (a gonosz ENSZt kihagytad hehe :) ) terroristákat akar Európába csempészni. Soha senki nem tudta megindokolni, hogy vajon miért esküdött össze a fél világ eme kis Magyarország ellen és miért akarja mindenki, Sorossal az élén migránsokkal elárasztani eme kis országot és Európát és csak Vezérünknek meg annak a pár méter szögesdrótnak köszönhető, hogy ez eddig nem sikerült nekik. Csak orosz, török, kínai, szerb, azerbajdzsáni barátainkban bízhatunk, hiszen ők egytől egyik békések, a légynek se ártottak az elmúlt néhány évtizedben. Bezzeg a gonosz németek csak kizsákmányolnak bennünket a vacak autógyáraikat hozzák ide és Orbán csak megtévesztésből támogatja őket milliárdokkal ezért, az osztrákok meg... nekik már csak hónapjaik vannak hátra úgy nyomorognak a rengeteg bűnöző migráns alatt. Az olaszok meg elküldték Salvinit, pedig az is egy áldott jó ember volt. Ahh, feladom, meggyőztél, igazad van.

2019. okt. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 mindentudó99 ***** válasza:
32%
Hagyjátok . Tudja ő pontosan miről van szó csak játsza hülét. Minden esetre rendkívül megygyőzően adja elő. Az olaszokról meg annyit hogy a legutóbbi összeált szedett vedett baloldali kormány tevékenysége abszolút nem fedi le az olasz nép akaratát. A következő választásokig tart ez a befogadás vagy míg a nèp karóba nem húzza őket. Nem véletlen hogy szavazati jogot akarnak adni a gazdasági bevándorlóknak.
2019. okt. 24. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

#18:

Salvinit "elküldték" az olaszok ? Mesélj még... :-D

Közvéleménykutatásokra azért érdemes néha odanézni: [link]

Az a zöld görbe ott felül 30 és 40% között Salvinié, csak szólok :-)

2019. okt. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!