Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Megint találtak egy halott...

Megint találtak egy halott migránsokkal teli kamiont, ezúttal Angliában. Nem kellene jelképesen felelősségre vonni a civil szervezeteket is azért hogy együttmüködnek a tömeggyilkos embercsempészekkel?

Figyelt kérdés

2019. okt. 23. 19:21
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Érdekes látni, hogy itt Magyarországon mennyire tudják páran, hogy mi tükrözi az olasz nép akaratát.

Elmondom mi történt, Salvini nagyon erősnek hitte magát, ezért megfúrta a kormánykoalíciót, amiben ő egy vezető ember volt, csak eltaktikázta magát, mert új választás helyett alakult egy másik kormány. Ha valakire haragudnotok kell, az maga Salvini, vagy, hogy lesüllyedjek a ti humorotok szintjére a "szarvíni" addig erőlködött, míg kifosta magát a kormányból.

A következő választás meg négy év múlva lesz.

2019. okt. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

[link]


Kedves Kérdező, lássuk be, hogy a konteódat megdöntötte a valóság.

2019. okt. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

#18


Le mertem volna fogadni, hogy az egész dologból, csak annyit ragadsz majd ki, hogy Soros. Akkor csak zárójelben jegyzem meg, hogy már akkor támogatott ilyen alapítványokat, amikor a fidesz még meg sem szerezte az első kétharmados többségét. De gondolom ez nem számít, mert haladóék így gondolkodnak, ilyen korlátoltan :)

Milyen érdekes, az EU-s részt is kihagytad elegánsan.

Na pont ennyire lehet téged komolyan venni. A beszélgetést kimásoltam, mert jó példa arra, hogy érdemi párbeszédre totál nullák vagytok. Tudod nem az a troll aki megalapozott dolgokat állít, hanem az, aki több tucat sorban tereli a témát nulla alappal.

2019. okt. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

#22

Mert kínaiakból nem lehet illegális bevándorló? Istenem, micsoda gondolat...

2019. okt. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Kedves 28-as. Sorost egyszer említettem a kb. 30 soros szövegemben, de látom neked csak az maradt meg :)

Nem hagytam ki semmit, nem értem mi érdeke lenne az EU-nak meg a fél világnak a migránsok csempészése, ki fizet kinek és miért, és tőled nem kaptam rá választ, így nem tudok mit írni erre.

Mi a valószínűbb: a fél világ (EU, ENSZ, Soros, NGOk, mittoménmégki) az embercsempészeket támogatja, vagy az, hogy Orbán (és szélsőséges társai, mint pl. Salvini) az emberek rémisztgetésével és az EU, ENSZ és Soros ellen uszítással igyekszik (sikeresen) hülyíteni a szavazókat hogy rá szavazzanak és megőrizhesse hatalmát?

2019. okt. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Nem 28-as, hanem 23-as. De úgyis rájöttél volna gondolom :)
2019. okt. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Egyreszt erdekes baloldali demokracia van olaszban amikor is feltek elorehoztt valasztasokat kiirni. Talan igy Salvini nyer es...a fenebe akkor tenyleg mashova kell vinni a migransokat mondjuk spanyolba vagy akar nemetbe de azt nehezen magyaraznak ki hogy azert teszik mert kozelebb van mint Afrika...


Ne feledkezzunk meg a tijuannai problemarol ahol ugyanugy migrans karavan probalkozott az Usa-val es ott is felotlott par politikusbnak hogy talan szervezett az egesz ngo-val sot sorost is emlegettek....


A cel szerintem a nemzetallamok eltorlese..ha maskepp nem megy annyira felhigitjuk oket hogy mar minden csak nemzetallam nem...fontos az oshonos kissebsegek jogainak figyelmen kivul hagyasa is...


Valahogy az amesti international nem aggodik az uzvolgyi katonatemeto miatt...sot meg az olaszi Nagyvaradi temeto ledozerolazat se vettek eszre 2006-ban ....

2019. okt. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

#25


Hát nem is tudom...az EU ballibsi-zöldebb fele biztos véletlenül hangoztatta, hogy a nemzetállamokra semmi szükség, Európa pedig multikulturális lesz, és színes.

Apropó, valamint az elöregedő lakosságot Európán kívüli migránsokkal kell pótolni.

Merő véletlenségből az NGO hajók mindig csak Olaszországba viszik a "kimentett menedékkérőket", és sohasem visszafelé ;)

Látom olvasott vagy a témában, ezek szerint amiket fentebb olvastam én is, azokat te is megtaláltad a google-ben. Csak valamiért figyelmen kívül hagyod.

2019. okt. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

28 nem tudom mit találtál a gugliban, én nem kerestem és nem találtam semmit. Sajnos arról még sehol nem olvastam, hogy miért lenne jó a fél világnak az embercsempészek titkos támogatása és hogy hogy van az, hogy Orbán és diktátor haverjai tudnak csak erről a gonosz összeesküvésről.

Egyébbként meg Ny-Eu-ban nem rettegnek a bevándorlóktól, mert ott is egyre öregszik a társadalom, kellenének a fiatalok akik fizetik az adót amiből eltartják a nyugdíjasokat, meg kellenek a kelet-eu-i, afrikai, ázsiai, tökmindegyhonnanjövő emberek, akik elvégzik azt a munkát, amihez a "benszülöttek" túlképzettek, vagy amire nincs elég munkaerő (pl. mezőgazdasági munka). Na meg nyugatabbra nem egy hatalommániás, pénzéhes ember irányítja és rémísztgeti az országot.

2019. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

#29

A támogatás titkosításán már nem is fáradoznak, azt meg már megbeszéltük, hogy az NGO-k hajói miért minősülnek csempész hajóknak. Ehhez nem kellett Orbán, sem Salvini, mert ezt nem csak ők állítják. Utána lehet nézni.

Még a New York Times írt (David Ignatus) erről egy cikket évekkel ezelőtt (2002), hogy a nagyvárosokban vannak különösen veszélyes kerületek. Példának Franciaországot hozta fel, azon belül az észak-afrikaiak által lakott negyedeket. De írhatnám példaként a "Banlieue de la République" jelentését is.

Ha nyugatiak nem félnek tőlük, akkor mik ezek a kerületek, amik nem léteznek, de mégis vannak? A rendőrökre testkamera kell(Svédország), ha ilyen békés emberek közé mennek be. Csak rendőri kísérettel mennek be a mentők. A szemétszállítás pedig sok helyen fel lett függesztve (pl Marseille részein). A bűnelkövetési térkép pedig átfedést mutat a bevándorlók negyedeivel az ilyen városokban.

Az pedig már régóta megdőlt, hogy majd ezek a bevándorlók adófizetők lesznek (kis részük csak), mert pl a szír "menekültek" kétharmada gyakorlatilag semmire nem használható (lsd.: IFO)...és még ezek csak szírek.

A svédeknél is biztos véletlen, hogy a 2015 óta befogadott kb. 40.000 migránsból, olyan 4200-nak van munkája. Egy svéd közgazdász (P. Lundborg) írta le, hogy a beérkezett migránsok nem ütik meg a munkaerőpiaci mércét, még alulról sem.

Aydan Özoguz (Németország), a befogadott migránsok intergrációjáért is felelős kormánytag jelentése:

"...a bevándorlók többségének nincs sem megfelelő nyelvismerete, sem képesítése ahhoz, hogy boldoguljon a német munkaerőpiacon."


Na kérem szépen ezek tények, amik nem válnak köddé egy kis diktátorozástól.

2019. okt. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!