Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Megint találtak egy halott...

Megint találtak egy halott migránsokkal teli kamiont, ezúttal Angliában. Nem kellene jelképesen felelősségre vonni a civil szervezeteket is azért hogy együttmüködnek a tömeggyilkos embercsempészekkel?

Figyelt kérdés

2019. okt. 23. 19:21
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Jajj hát ez olyan viccesek ezek a példák amiket írtál, hogy válaszolnom kell! :)

Nálunk ugye nincsenek migránsok mert a Nagyvezír megvédi az országot tőlük (áldassék a neve). Kivéve azok, akik fizetnek egy rakás pénzt és akár bűnözői múlttal is kapnak állampolgárságot, de most ezt hagyjuk is, nézzük a példáidat, amiket feltétel nélkül elhiszek neked, nem nézem meg, hogy esetleg nem-e az origo vagy a 888 a forrás...

A rendőrökre testkamera kell (Svédország): testkamera az USAban is van a rendőrökön és még sok más országban is, semmi köze ennek a migránsokhoz. Nálunk még a MÁV ellenőrökön is van.

Csak rendőri kísérettel mennek be a mentők: nálunk egy rakás ilyen hely van annak ellenére, hogy nincsenek migránsok.

A bűnelkövetési térkép pedig átfedést mutat a bevándorlók negyedeivel az ilyen városokban: én nem azt mondom, hogy az összes bevándorló egy szent és soha nem követ el semmit. De ennek semmi köze a valláshoz, származáshoz. Egyszerűen a gazdag franciák/svédek, stb. nem bűnöznek mert minek tennék, megvan mindenük. Akartam írni, hogy nálunk se a gazdagok bűnöznek, de ez ugye nem igaz, úgyhogy inkább azt írom, hogy a statisztikákba nálunk is a szegények által elkövetett bűnesetek kerülnek bele, a fehérgalléros sikkasztások, stb. nem. A lopás, rablás mindig is a szegény részek sajátossága volt és lesz. Semmi köze ahhoz, hogy valaki bevándorló vagy sem.

Ez szírek kétharmada semmire se használható megintcsak vicces, mert ugye mint tudjuk a statisztikák "csalókák" tudnak lenni - hogy finoman fogalmazzak. Megintcsak elhiszem neked, hogy ez így van, a 2/3-a semmire se használható. Ennek oka az, hogy a fele 15 év alatti. Nem ujjamból szoptam, Jordániában ahol elég sok a szír menekült ez így van, és ott az összes szír menekültnek csak a 23%-a munkaképes korú. Mindjárt mást jelent a 2/3-a semmire se használható.

2015 óta befogadott kb. 40.000 migránsból, olyan 4200-nak van munkája: ez érdekes, mert egy márciusi svéd cikk szerint (thelocal.se ha rá akarsz keresni) a bevándolók között 19%-os a munkanélküliség, azaz 40 000-ből 32 400-nak van munkája, nem 4200-nak...

"... a bevándorlók többségének nincs sem megfelelő nyelvismerete, sem képesítése ahhoz, hogy boldoguljon a német munkaerőpiacon" - micsoda meglepetés, hogy egy szír/iraki, stb. bevándorló nem tud németül! A rengeteg török, magyar, lengyel, stb. szerinted úgy megy/ment ki, hogy folyékonyan tudott németül? Megtanultak ott. Ennyi a titok. Ezért szokták pl. a befogadott menekülteknek nyelvtanfolyamokat tartani, bemutatni az országot, kultúrát, stb. nem csak szélnek ereszteni őket, hogy menj és boldogulj ahogy tudsz. Azokból lesznek a bűnözők, akik illegálisan jutnak az országba és nem kapják meg a szükséges támogatást, képzéseket.

2019. okt. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

A legviccesebbet meg kihagytam:

"Aydan Özoguz (Németország), a befogadott migránsok intergrációjáért is felelős kormánytag" - szerinted Aydan Özoguz tősgyökeres német? :) Nekem úgy tűnik, hogy ő is egy bevándorló vagy a felmenői voltak bevándorlók és kormánytag lett belőle. Tehát akkor hogy van ez a bevándorlókkal?

2019. okt. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Engem speciel mindig az nevettet meg, amikor az olyanok mint a 48%-os "ész"lény faji alapon vezeti le a munkaerőpiaci helyzetet. Tehát a szír migráns az nem azért nem talál munkát, mert nem beszél németül meg mert nincs megfelelő honosítható szakmája, hanem azért mert "fajilag migráns", tehát munkára alkalmatlan. mintha a nyelvtanulás, szakma vagy dilomaszerzés azért lenne lehetetlen nekik, mert ők így migránsnak egy alsóbbrendű faj tagjának születtek. Még véletlen sem azért, mert egy polgárháborús országból jöttek pl. szírek, ahol sokan hozzá sem férnek semmiféle oktatáshoz, nem, ők így hülyének születnek, azok is maradnak, és csak mink büdöslibisk akarjuk az árjafehérojrópát lezülleszteni velük...

és ezek tagok mondják, hogy ők "látnak át" a háttérhatalom titkos akaratán. Előbb a valóságot kéne kicsit megérteni...

2019. okt. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

#31

Egy sort sem írtam egyik válaszomban sem Viktorról, te mégis előszeded. Miért is? Nem ő a téma, de ez neked napok alatt sem esett le csillagom :) Miért írsz nekem róla?

Végül is abban semmi különös nincs, hogy csak 2015 után szerelik fel testkamerákkal a német, francia, és svéd rendőröket. Az átlag svédre biztos jellemző az ok nélküli agresszió egyenruhásokkal szemben. Mint ahogy az átlag franciákra és németekre is...ők már csak ekkora állatok alapjáraton, igaz? :) A Deutsche Welle is ilyen téren egészen biztosan hazudik. Egyébként nagyon érdekes, hogy elsőként a MÁV-nál azok az ellenőrök kaptak testkamerát, akik pl az olyan hírhedt vonalakon teljesítenek szolgálatot, mint pl a Debrecen-Nyíregyháza vonal, ami egészen biztosan a magyar nemzetiségűek miatt olyan biztonságos, amilyen. Ugye elég sok ómigránsunk lakik arra. Ez is biztosan véletlen, mint azt már megszokhattuk.

Itthon hová kell rendőri kíséret mentőknek? A többségében magyar, vagy a többségében romák lakta helyekre?

Igen tudom, hogy a gazdagok nem bűnöznek, de azt is tudom, hogy pl szegényebb magyarok lakta környéken még senki nem vert le a lábamról 1 szál cigarettáért. Persze a magyarok közül sem mindenki szent, de nem ők állnak körbe kettesével-hármasával megérdeklődni a pontos időt, mondjuk Ózdon. Biztos ez is véletlen, de ez a fajta magatartás kikre is jellemző országos szinten? Ezek a fránya véletlenek, hát nem fura, hogy milyen sok van belőlük?

A szírek kapcsán meg evidens, hogy aki még tanul, azt nem számolják hozzá a munkanélküli adatokhoz. Szóval az a kétharmad szerintem még ilyen tekintetben is inkább hízelgő.

A svéd adatokat pedig rosszul látod, mert ott viszont sok a munkaképes, de nyelv és képzettség híjján, csak lődörögnek. Ők is egyébként kivonták ebből azokat akik még tanulnak. Az persze külön vicc, hogy az a munkaképes migráns aki 2015 óta Svédországban van, még mindig nem beszéli a nyelvet, és az ilyenekből van több ezer. Németország dettó. A Die Welt írta szintén, hogy a migránsoknak csak az 51% volt képes elsajátítani a B1-es szintet németből, ami a legalapabb. Pont Tayfun Keltek javasolta, hogy a német gyerekek azokban az osztályokban ahol kisebbségben vannak, angol helyett törökül tanuljanak. Integráció...kimentem röhögni :)

Azt hittem, hogy leesett neked: ha egy bevándorló hátterű kormánytag is azt állítja, hogy nem igazán fogható melóra a migránsok többsége, akkor az már jelent valamit nem? Apropó, már kettőt írtam.

2019. okt. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!