Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hazaárulásnak számít-e?

Hazaárulásnak számít-e?

Figyelt kérdés

18 éves magyar állampolgár vagyok. Nagyon érdekel az Egyesült Államok történelme, kultúrája, ételek, italok egyszóval minden aminek köze van az U.S.A-nak és fordítva.

Ez elég szűkös téma szokott lenni, már sokszor nekem ugrottak -szóban természetesen- az ötlet miatt, de nekem az elsődleges célom, hogy Amerikai állampolgár lehessek, ott dolgozhassak, élhessek, családot alapíthassak. Nem azt szeretném tudni, hogy ezt hogyan valósíthatom meg, ezt már tudom kívülről, belülről, hogy miket kell elíntézni, mennyi időbe tellik, milyen feltételei vannak, dokumentumok benyújtása, eskütétel, előtte zöldkártya, 5 év feltétel, kivételes esetben 3 stb, stb. Egyszóval nem azért vagyok itt, hogy erről kérdezzek.


Maga a kérdés az lenne, hogy HA(!) én benyújtanám a papírt a jelenkezéssel az Egyesült Államok hadseregébe, azt itt Magyarországon milyen néven venné a kormány? Ez nem számít hazaárulásnak tudtommal, de valószínűleg itt vannak okosabbak nálam, az ő véleményükre lennék kíváncsi!

A kedves válaszolóknak köszönök mindent. Szép napot!



2020. jan. 18. 10:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi le se xarja kb senki hogy honnan jössz vagy hova mész, beszéld az adott nyelvet, ha annyira akarod állampogárságot si összehozod ennyi.
2020. jan. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Salamon Bálint ***** válasza:
73%

USA hadseregébe lehet külföldiként jelentkezni, de csak ha van zöld kártyád.

Amúgy pedig nem hazaárulás.


[link]

2020. jan. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!