Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek mennyire elitélend...

Szerintetek mennyire elitélendő az manapság ha valaki iszlamofób?

Figyelt kérdés
Én eléggé iszlám ellenes vagyok,viszont ennek ellenére liberálisnak tartom magam Az iszlám ellenesség nálam nem azt jelenti hogy elitélem és terroristának tartom az összes muszlimot csak egyszerűen ellene vagyok annak hogy Európa eliszlamizálódjon tehát semmilyen módon nem támogatom a iszlám vallást de ennek ellenére tiszteletben tartom.Azt gondolom az iszlám vallás egyszerűen nem egyeztethető össze az európai liberalizmissal.Nincs bajom azzal ha muszlimok élnek europában csak ne keljen semmilyen módon alkalmazkodni a kultúrájukhoz.

2020. márc. 2. 23:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
Én minden vallást rühellek, szóval nekem nem.
2020. márc. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%
Én nem ítélem el. Mint ahogy az iszlámot sem, ha az marad ott, ahová való és nem honosodik meg Európában. (Ami annyit jelent, hogy ha mondjuk elmegyek Iránba, az ott rendben is van és tök izgalmas kultúra, Európában viszont szeretném európainak/magyarnak érezni magam)
2020. márc. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%

"Én eléggé iszlám ellenes vagyok,viszont ennek ellenére liberálisnak tartom magam "


Hát tekintve hogy az iszlám erősen antiszemita, diktatórikus, nő ellenes, emberi jog ellenes igy pont ez a normális hogy liberálisként elveted ezt a 21. századi fasizmust. Én őszintén szólva azt nem értem hogy egy feminista vagy jogvédő hogy lehet iszlám barát.

2020. márc. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálam pozitívumnak számít ha valaki iszlamofób
2020. márc. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%

3# Zárójelben: én egyébként nem gondolom, hogy a liberális jogvédők őszintén iszlámbarátok lennének. Ez csak afféle divatlázadás az állítólagos férfi elnyomás ellen - teszik mindezt egy olyan világban, ahol a két nem közti elnyomás kb annyiban fejeződik ki, hogy pár százalékkal többet keresnek a férfiak átlagosan 🤦 Agymenés


A kérdezővel egyetértek

2020. márc. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Molyember ***** válasza:
20%
Én pontosan ezt gondolom a kereszténységről is, annyi különbséggel, hogy valamilyen értelemben van helye Európában. Érdekességként megmaradhat, a múltunk része, ami kifejeződik ünnepekben, építészetben, szokásokban, de amikor állami szinten jelenik meg, érveléssé válik, ha valaki keresztény, az pont annyira hányinger, mint az iszlám törvénykezés. Otthon mindenki azt hihet, amit akar, vasárnaponként összegyűlhetnek beszélgetni a képzeletbeli barátjukkal, de ha ezt valaki az utcára viszi, az minden rosszat megérdemel. Főleg, ha arra használja, hogy a fogalmatlan rétegeket befolyásolja.
2020. márc. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
8%
6. Érdekes dolgok ezek, én meg pl. a buzeránsokkal vagyok így.
2020. márc. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Molyember ***** válasza:
7%

Teljesen egyetértek. Amíg a homoszexualitás szexuális része otthon marad, engem nem zavar, ha más módon kifejeződik, ahogy a templomoktól sem leszek feszült, vagy ideges, és egy papot, vagy apácát sem akarok összeverni, mert azt gondolom, hogy az ő dolga.

Ez az első, amiben közös állásponton vagyunk, Rudi. :D

2020. márc. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

"vasárnaponként összegyűlhetnek beszélgetni a képzeletbeli barátjukkal"


Tökéletesen hozod azt a szintet amit számonkérsz.A képzeletbelibarátozás és a mesekönyvezés (amik a másik hitének rendületlen részei) brilliáns érveivel érvelő ateista ember nálam kb a jehovák szintjére süllyed (sokuk amúgy is ott van).

(nem, nem vagyok vallásos, keresztény meg főleg nem)

2020. márc. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
48%

Molyember, kikérem magamnak, hogy bármiben közös állásponton legyek.

Az, hogy te hánysz a keresztényektől, én meg hányok a buzeránsoktól, az még nem közös álláspont. :)

2020. márc. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!