Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek mennyire elitélend...

Szerintetek mennyire elitélendő az manapság ha valaki iszlamofób?

Figyelt kérdés
Én eléggé iszlám ellenes vagyok,viszont ennek ellenére liberálisnak tartom magam Az iszlám ellenesség nálam nem azt jelenti hogy elitélem és terroristának tartom az összes muszlimot csak egyszerűen ellene vagyok annak hogy Európa eliszlamizálódjon tehát semmilyen módon nem támogatom a iszlám vallást de ennek ellenére tiszteletben tartom.Azt gondolom az iszlám vallás egyszerűen nem egyeztethető össze az európai liberalizmissal.Nincs bajom azzal ha muszlimok élnek europában csak ne keljen semmilyen módon alkalmazkodni a kultúrájukhoz.

2020. márc. 2. 23:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Na megnéztem mi ez a németországi esete. Egyből a 888 meg a pestisrácok oldalát dobta ki ami ugye fideszes szennylap. És nem is iskoláról van ebben szó hanem óvodáról egy német városban. Mégha igaz is a hír, ami kétséges, nem a német állam döntése hanem egy helyi óvodáé. Szóval a lényeg az hogy senki nem kéri tőled hogy te alkalmazkodj hozzájuk.
2020. márc. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Nézd, nem is értem, hogy miért kellene kedvelnem valamit, ami a frászt hozza rám. És nem, nem a terrorizmus miatt. Ha valamit szívből gyűlölök, az a fanatizmus. Bármilyen formában nyilvánul meg.


Ha egy vallás nem fakultatív világnézetként van jelen, hanem beleszól a napi életedbe, annak minden percébe, a konyhától a hálószobáig, a társadalmi életedtől az öltözködésedig, az nekem abszurd, és félelmetes. Legalábbis, most, a 21. században.


Egy muszlim minden pillanatát alárendeli a vallásának. Fontosabb neki, mint a gyereke, a családja, mint ő maga. Ne mondja nekem senki, hogy ez normális.


A vicces az, hogyha valaki kicsit foglalkozik a történelemmel, rájön, hogy most rosszabb a helyzet, mint a középkorban.

2020. márc. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Érdemes meghallgatni ezt a vitát, itt egy arab származású filozófus beszél az iszlám veszélyeiről.

[link]

2020. márc. 4. 15:54
 24/25 anonim ***** válasza:

"Érdemes meghallgatni ezt a vitát, itt egy arab származású filozófus beszél az iszlám veszélyeiről."


Ő nem filozófus hanem egy vallásgyűlölő kommunista aki az iszlámellenes közhangulatot meglovagolva akar népszerű lenni.

2020. márc. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Semennyire se elítélendő
2020. márc. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!