Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Afrikában mennyi kínai van?...

Afrikában mennyi kínai van? Hallottam, hogy felvásárolják őket és sok ázsiai költözik Afrikába

Figyelt kérdés
2020. ápr. 23. 16:27
 1/6 Neurotech ***** válasza:
Erről nem sokat hallotta, viszont meglepően sok afrikai van a nagyobb kínai városokba. Bár éve volt is Pekingben egy tüntetők ami zavargásokba torkollott, érdekes képek voltak: Óriási 2 méteres benga atlétás négerek szemben álltak a másfél méter magas talpig felfegyverzett kínai rohamrendőrökkel :D
2020. ápr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
az afrikaiakat már száz éve nem lehet megvenni
2020. ápr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
303,421 és fél.
2020. ápr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam róla, hogy Afrikában felvásárolnák a kínaiakat.
2020. ápr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, terjeszkednek. Alapvetően azokban az államokban próbálnak terjeszkedni, ahol korábban szovjet érdekeltségek voltak. Ez természetesen nem azt jelenti, hogy kínai állampolgárok tömegei vannak jelen, hanem a kínai tőke. Sok afrikainak szüksége van az olcsó filléres kínai elektronikai cuccokra, (ha sz..r is) mivel a drága nyugatit nem tudják megfizetni

Dzsibutiban viszont már katonai támaszpontot is létesítettek.

2020. aug. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tíz éve hallottam az egyetemen erről egy előadást. Kína csak arra tud kitörni, északra oroszok, nyugatra india, keletre japán, korea, délre malajzia... Olyanokat csinálnak hogy bár fizethetnének készpénzzel de azért hogy megnyerjék maguknak az afrikaiakat és ne pár korrupt politikusnál kössön ki a pénz az üzletért cserébe építenek 200 kórházat.
2021. jan. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!