Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az Európai Unió miért akarja...

Jeffrey Spender kérdése:

Az Európai Unió miért akarja általánosan megtiltani a Fegyvertartást?

Figyelt kérdés
Eddig Európában aki alkalmasnak bizonyult a Pszichológiai vizsgálatokon, Fegyverismeretiből is levizsgázott, kérvényezhette Fegyvertartási engedélyt, amit ki is állított a Rendőrség, Hollandia, Franciaország, Málta, Olaszország, Németország, Csehország, Szlovákia, Magyarország és Lengyelország, a Glock pisztolytól az M4-es / G36-os / Kalasnyikov nagyvasakig lehetett mindent tartani, mégsem történt incidens, amik történtek, mint a Bataclan mészárlás, lopott fegyverekkel és terroristákkal, mégis általános szándéka van a törvényalkotóknak, hogy bezárják ezt a régóta és működő intézményt.
2020. máj. 10. 18:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%

Semmi jóra nem vezetne.

Az USA-ban is rengeteg rendőr kerül bajba amiatt, hogy jogszerűen használta e a fwgyverét.

2020. máj. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Az USA-ban ott minden alkalmassági nélkül jutnak hozzá a Keresztény Fundik, a White Power, a gettólakó és bűnöző feketék, a muzulmán gyülekezetiek és még a mentálisan sérültek a fegyverekhez, ez és az Európában gyakorolt fegyvertartás közé egyenlőségjelet rakni vagy felületes ismeret vagy csúsztatás.
2020. máj. 10. 18:52
 3/21 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem fegyverre semmi szükség egy háztartásban, ezért nem látom értelmét, hogy Magyarországon ilyeneket áruljanak.
2020. máj. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk talán ezért.


[link]

2020. máj. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#3:


Attól, hogy te nem érzed szükségét magadnak, hogy fegyvert tartsál, meg én sem propagálom, nem népszerűsítem, de tiltani mégis mire jó ?



#4: Nem szeretnék értetlenkedni, de Miért gondolkozás nélkül hozzátok a negatív példákat, miért nem úgy, ahogy megírtam, hogy az USA-ban nincsen semmilyen követelmény, ezért ott minden alkalmatlan vehet és lesz belőle ámokfutó vagy őrjöngő, addig Európában normálisan működő követelményrendszer van, és semmilyen incidens nem történik, pedig rendesen tartanak MR 223-ast, a "Polgári" HK 416-ost és társait.


Kanadában és Új-Zéland szélsőjobboldali eszméket vallók meg engedély nélkül tartott fegyverekkel lettek tömegmészárosok, mégis a törvényes fegyvertartók hátán csattan az ostor a logikátok szerint.

2020. máj. 10. 19:18
 6/21 anonim ***** válasza:
6%
És az nem baj, hogy más állampolgárok kevésbé érzik biztonságba magukat attól, hogy másnak fegyvere van? Miért kell itt is a kisebbségnek kedvezni a többséggel szemben?
2020. máj. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ez nem az USA, hogy nyíltan az oldalunkon fegyverrel flangálunk, akit meg a hétvégi lőklubtől pánik, rémgondolatok gyötörnek és általános szemléletként próbálja beállítani, sajnos nem tudom megérteni.
2020. máj. 10. 19:33
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért, hogy ne tudjuk megvédeni magunkat a cigányoktól/négerektől/araboktól.
2020. máj. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

"akit meg a hétvégi lőklubtől pánik, rémgondolatok gyötörnek"


Én meg azt nem tudom megérteni, aki attól retteg, hogy majd csak fegyverrel tudja megvédeni magát a cigányoktól.

2020. máj. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
#9 Én meg tudlak érteni, hiszen nem láttál még cigányt. Ha egyszer látsz, akkor pedig te is meg fogsz érteni engem.
2020. máj. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!