Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A koronavírus egy biofegyverek...

A koronavírus egy biofegyverekkel végzett hadgyakorlat Mike Pompeo szerint ? Mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Először is szeretném leszögezni nem vagyok sem konteo hívő, sem pedig rémhírterjesztő. Ajánlották FB-on a figyelmembe ezt a videot, amiben egy egykori Szabad Európa rádiós műsorvezető nyomozza ki a koronavírus körüli anomáliákat. Én nem tudom eldönteni mennyiben igaz ez, ezért kérek forrást vagy a te véleményed hozzá.


Drábik János a videoban azt magyarázza, hogy Mike Pompeo U.S.A külügyminiszter közölte Trumppal, aki az elnök, hogy a koronavírus járvány egy "biofegyverekkel végzett hadgyakorlat". Amire Trump azt válaszolja, hogy jó lett volna, ha őt erről tájékoztatják. Drábik azt mondja, hogy látta a videot. Megvan ez a beszélgetés videon. Ő maga látta ezt. Nekem nincsen olyan nyelvtudásom, ahol az egyébként is szavakat elharapó amcsik makogását megérteném. Viszont nagyon érdekelne a video. Szeretném ezt saját szememmel látni. Meg tudnád mutatni ezt a videot?


Drábik nem hazudik. Komoly ember ; dr, a szabad európa rádió műsorvezetője volt, ma is könyveket ír, folyóíratokban publikál, én még hazugságot nem hallottam a szájából. A videoban több hónapos kutatóanyagának esszenciája van benne. Elmondja, hogy a koronavírus a kutatók szerint egy géntechnológiával kifejlesztett biofegyver. Láttam én is a Harwardi kutatót amikor ezt mondja. Ezt a videot még nem törölték a netről. Azt is magyarázza Drábik, hogy tudja igazolni hogy permetezték a vírust. Ez elég meredeken hangzik egy átlagembernek azért. Szerinte csak így juthatott el országhatárokat megkerülve egy egy orzágba ahol gócpont lett. ez is elég érdekes, hiszen a középkori járványok lineárisan terjedtek a távolság függvényében, nem ugráltak, mint sakkfigura az asztalon.


Az egész videot kell egyben látni, hogy az ember megértse az egészet összefüggéseiben. A konkrét rész Pomeoról 56-nál vezeti fel https://www.youtube.com/watch?v=ZoCMndMRQ30&t=78s



2020. máj. 30. 16:37
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
69%
Hát ha az, akkor nagyon pancserok alkották.
2020. szept. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
27%

"Látom sokan beszopták a "denevéres" rablómesét!"


Csak a fogyatékosabbja. Nem mindenki van azzal tisztában, hogy az ember nem eszik denevért és a denevér sem embert, ráadásul ami egyik szervezetében megél a másikéban nem.

2020. szept. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
37%

"Uhm...én nem vagyok nagyon katonás, de egy hadgyakorlat során nem a katonáknak kéne gyakorlatozniuk?


Az orvosok, ápolók és egyéb egészségügyi dolgozók vannak terhelve és dolgozzák ki a belüket. Vagy a hadgyakorlat az olyan, hogy nézem, ahogy más megszakad?"


Valljuk be őszintén hogy nem töltötted ki a szolgálati időd... :D

2020. szept. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
35%
"1-es szerintem félreérted. A hadgyakorlat kifejezés alatt szerintem azt kell érteni, hogy mennyire terhelné le a járvány az adott országok /kontinens igazgatási rendszerét, erőforrásait ezzel megkönnyítve egy ellenséges katonai csapást." <<-- Na ő már lehetséges, hogy kitöltött belőle valamennyit, mondjuk egy hónapos alapkiképzést.
2020. szept. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
61%
Első körben hadkötelesek az orvosok és ápolók, téged csak a második körben fognak bevinni pávus. Nem azért mert szeretnek, hanem mert abszolút haszontalan vagy egy hadiállapotban. De szerencsére az első sorba fogsz kerülni mint a legkönnyebben pótolható kiképzetlen hulladék így nekünk nő a túlélési esélyünk. És ez így van rendjén. :)
2020. szept. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
42%
Mért még mi más lehet? Ismersz számtalan természetes vírust és betegséget. Sosem értettem miért kérdéses ez bárkinek is.
2020. nov. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
54%
Biológiai fegyvernek elég gyenge, mert még az influenza szintjétől is messze van.
2020. nov. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
26%
Ez nem biológia, ez szimplán egy pszichológiai teszt, be lehet e szaratni a bárányokat PCR teszttel annyira, hogy rettegve behódoljanak minden kormányakaratnak.
2020. nov. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
24%
Lehet az is.
2020. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

17 Biológiai fegyvernek elég gyenge, mert még az influenza szintjétől is messze van."


Attól függ mi volt a céljuk. A fiatalok a háttérhatalom kedvencei. Az ő agymosásuk a céljai minden intézkedésüknek, miközben az idősek ellen hergelik őket. Boomernek neveik az időseket és rájuk akarják fogni a környezetszennyezést a multi nagyvállalatok helyett. Mert a mai idősek tehetnek arról, hogy a multik napi millió m3 széngázt engednek ki


A fiatalokra nem hat, míg az idősek és a krónikus betegséggel szenvedők látod sajnos sorra betegednek le. Őket pedig a háttérhatalom, mint feleslegeset tenkint rájuk

2020. nov. 28. 13:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!